Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Préselni, nyomkodni szoktam a...

Préselni, nyomkodni szoktam a mellem szopi közben. Ezzel segítek a babámnak vagy nem?

Figyelt kérdés
Több tej tud kijönni? Jót teszek, ha így csinálom?
2009. jún. 12. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyomkodd! Nagyon ügyesek ám ők, ami benne van azt ki is tudják szívni! Ha úgy érzed, hogy még van benne és éhes, de már nem akarja szívni, akkor változtass szoptatási pozíciót! Nekünk ezt egy csecsemős nővér mondta még a kórházban és nagyon bevált! :)
2009. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem jól préseled, akor megtöröd a mirigyeket, ami nem tesz jót neki.

Szerintem se nyomogasd. Ő ügyesebb nálad, hidd el!

2009. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha finoman masszírozgatod igenis van hatása, a babák is "gyömöszölik" szopi közben.
2009. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyomodg, had egyen nyugodtan, úgy mindig picit elhúzod a szájától, s levegőt is nyel kaja közben, bukni fog utánna vagy fájni a hasa a sok levegő nyeléstől. Kiszívja ő ügyesen!
2009. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd. Ha rosszul nyomod meg, tönkre teheted a melled. Hadd gyakorlatozzon a baba, nagyon ügyesek tudnak lenni.
2009. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!