Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig szopik a baba 3 óránkén...

Meddig szopik a baba 3 óránként? Mikortól ritkul majd a szoptatások száma?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A régi nézet szerint 4 hónapos korától már elég a 4 óránkénti szoptatás. De most inkább az igény szerinti szoptatást javasolják. Én fél éves korig szoptattam 2,5-3-4 óránként, mikor hogy éhezett meg. Azóta meg napi 3-szor.
2009. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tudom nem szokvanyos a dolog, de nekem 10 honapos es meg 3 orankent eszik, bar nem is eszik meg semmi mast, most kezdte el erdekelni a kostolgatas (termeszetesen eddig is probaltam). Amit ki akartam ebböl hozni, az annyi, hogy ezt szerintem a kicsid igenye fogja alakitani.
2009. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon változó ki mikor áll át. Valaki már 6hetes korától 4-5óránként eszik,valaki meg 6hós koráig 2,5-3óránként. Soha nem szabad nekünk erőltetni az átállást,majd a baba magától megteszi ha úgy lesz jó neki. Nem tudom mennyi idős a babád,mi 4hósak vagyunk és még 3 óránként eszik nappal,éjjel nem kel fel.
2009. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 hetes a babám, igény szerint szoptatok. Általában 3 óra, de napi 1x 4 órát vár, sőt ritkán, kb 3-4 naponta 1x 5 órát. Éjjel meg 6-7 órákat alszik. A babád fogja tudni, hogy mikor éhes.
2009. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol azt hallom hogy igény szerint kell szoptatni. Az én babám 2 hónapos 6 kg, és most eszik kb. 3 óránként, éjjel kibirja néha az 5 órát is. Minden baba más.
2009. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!