Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az álometetés a babának is...

Az álometetés a babának is "jó" vagy csak nekünk, hogy többet tudjunk aludni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,h kipróbálnám,de eddig nem volt szívem felkelteni.4 hónapos fél8 körül már alszik és éjjel 3x is felkel enni.csak anyatejes.
2009. jún. 15. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Az álometetés épp az, hogy nem keltitek fel! Alvás közben szép óvatosan mellre kell tenni, rácuppan, fel sem nagyon ébred. Tanácsot viszont nem tudok adni, mert az én bébim aztán nem eszik, ha nem éhes, nem hajlandó kinyitni a száját, éjjel meg pláne alszik...

Nekem az vált be az éjjeli végigalvás ügyében, hogy fürdés előtt és után is eszik a baba, igy nekünk éjjel alszik, 2 és fél hós.

2009. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Még én sem "keltettem fel" soha,mert nincs szívem.Annyira édesen alszik.Csak már eléggé kivagyok merülve,ezért jutott eszembe,h kipróbálom.Ő már 7kor vacsizik és fél8kor alszik.
2009. jún. 16. 10:01
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne ébreszd fel. Ha éhes lesz majd ő felkel magától.
2009. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!