Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet elapasztani a tejet leghamarabb? Gyógyszerrel?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen ,vannak rá gyógyszerek!
2012. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen! pl. utrica urens 30ch vagy kiíratsz a dokival a rendes gyógyszert!
2012. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod elapasztani a tejed?
2012. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akkor majd rákérdezek a gyógyszerre.



18:40

Nem szeretnék majd szoptatni és ezért érdekelt,hogy mivel tudom majd elapasztani.



Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2012. ápr. 5. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 16 hónapig voltam anyatejleadó,Havi szinten elvittek 30 litert.Már a végén sírtam,mert nem bírtam s csöppet se apadt hiába mondták,hogy fejjek kevesebet nem ment.Elmentem a nógyógyászomhoz s felírta a Bromocriptint.

Másfél dobozzal szedtem be,de 2 hét múlva már érezhető volt a hatása.Már alig jött.

Remélem segítettem!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem,hogy mért nem akarsz szoptatni?

Amugy szerintem ha szülés után nem kezdessz el szoptatni,nem fog beindulni a tejed,vagy nem annyira! Hangsúlyozom , szerintem.

2012. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire be fog indulni,viszont nem biztos,hogy kell a gyógyszer,az elején még könnyű elapasztani.Nekem 150 mili körül volt már alkalmanként mikor neki kezdtem az apasztásnak,még az is könnyen ment.Neked az elején 20-40 mili lesz,az meg még könnyebb,szerintem napok..
2012. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoptatás után amikor már kevesebb tejem volt (egész nap összesen kb 120ml),és el akartam apasztani ,egyszerűen abbahagytam a fejést,nem gyulladt be a mellem nem feszült meg semmi.
2012. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!