Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, hogy eggyik pillana...

Van olyan, hogy eggyik pillanatról a másikra elapad a tejed? Mert ez az eggyik nagy parám (hogy akkor majd mit is adok neki enni? ) vagy ez csak amolyan legenda?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak,a tej TELJES elapadásához 40 nap kell,de az is inger nélkül.Olyan elképzelhető hogy megcsappan egy kicsit,mondjuk túl kimerült vagy,keveset eszel-iszol,stressz stb.De vissza lehet hozni,én nem egyszer visszahoztam,kisfiam 13 hónapos koráig kapott tejcsit.Most 15 hós elmúlt és ha megnyomom,még mindig van néhány csepp!!!Ne izgulj:D
2009. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Egyik napról a másikra nem fog elapadni a tejed,ne izgulj!!!
2009. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A lényeg, hogy ne parázz, csak pozitívan! Igyál sok folyadékot nem lesz semmi baj! Attól meg, hogy mi lesz ha nem lesz tejed miért félsz? Rengeteg fajta tápszer van forgalomba, nyugi nem lesz baj, csak vidáman!!:))
2009. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

szia!


Tökéletesen egyetértek az előttem szólókkal; az a tej, ami egyszer beindul nem fog elapadni egy könnyen. maximum annyi lehet a gond, hogy nem termelődik annyi, amennyi kellene. De kiváló teák+bogyók vannak tejserkentésre. Én teázom és 2 óra alatt úgy visszakeményedik a cicim, hogy gyakran csöpögni kezd, így biztos vagyok benne, hogy elég mennyiség termelődik.

2009. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
EGGYIK? Nem EGYIK?
2009. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

hogyhogy mit adsz neki?! természetesen tápszert.

egyébként nekem 2, azaz 2 nap alatt apadt el, mert el voltam választva a babámtól, de persze ez más heylzet.

2009. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindegyik gyereknél vettem előtte 1 doboz tápszert. Különben a frász kerülgetett volna, hogy "éhen fog halni". Nem kellett, de megnyugtató volt a tudat...
2009. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!