Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Úgy érzem egyik mellemben...

Úgy érzem egyik mellemben több a tej, mint a másikban? Mit tegyek? Hogy tudnám "feljavítani"? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Váltott mellből szoptatok. 6 hetes a babám. Az egyik mellemből (A jó) általában 100 körül szív, de többször inkább felette, a rosszabból pedig általában 100 alatt (80 átlagban), de van úgy hogy ebből is leszív 100-at.

Kézi mellszívóm van, de alig tudok azzal még szopi után valamit lefejni.


2012. máj. 4. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ez volt... Nekem 200/80 ugyamez az arány. volt. 2hóig mértem,fejtem. Utána nem foglalkoztam vele mennyit eszik. Jól evett és aludt ez volt a lényeg.. :) Gondold ez még méretben is különbség volt..2éves nagylány anyukája vagyok,aki a mai napig szopizik(de már a kh-ban parázatták hogy nem fog tudni enni....)
2012. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És váltott mellből etetted vagy mindig két mellet adtál neki?
2012. máj. 4. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig kevesebb volt az egyikben,de ez egyáltalán nem ritka eset...sőt.Az ember két oldala semmiben sem teljesen szimetrikus így ebben sem általában.Szerintem nagyon nem tudsz ezzel mit csinálni,inkább ne mérj szopik után.Ha jól lakik a kevesebbel is a baba,azt úgyis látod,ha meg nem,akkor adsz neki kicsit a másikból is.Én is így csináltam,váltott mellből szoptattam,de ha ritkán kevés volt neki a "rossz" mell,akkor kapott a másikból még amennyit kért,de ez leginkább csak fejlődési ugrásoknál fordult elő.
2012. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mai napig váltott mellből szopizik. (Igaz alváskor este ide mászik odamászik... Kiteszem,hogy a jóból egyen,erre rájön hogy ő Apához bujva akar aludni.:) (velünk alszik) első
2012. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!