Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ha kimarad a...

Szoptatás alatt ha kimarad a menstruáció az feltétlen babát jelent?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, most ebben a hónapban nem jött meg - de eddig 6 hetes kora óta mindig volt. Az is igaz 1 hónapja két mellből szoptatok, több a tejem, azért is lehet?!tesztet csináltam, negativ, gumival védeketünk, talán 1zser volt hogy megszakitottuk
2009. jún. 28. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet, megemelkedett újra a prolaktin szinted. Velem is csinálta.
2009. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem, simán lehet, hogy a szoptatás miatt nem jött meg.
2009. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hét után megjött,utána mégegyszer.Azóta semmi 4,5 hós.
2009. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után 6 héttel jött meg, aztán rendszeresen. Majd egy hónapban kimaradt, és nekem azért, mert terhes lettem. Én is két mellből szoptatok.
2009. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem megjött szűlés után 7 hónap mulva majd legközelebb csak 10 hónap mulva.Gondolom azért mert sokat szopcsizik a Kincsem..
2009. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!