Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Őszínte válaszokat várok,...

Őszínte válaszokat várok, milyen a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Már 4hós a baba,de heti-két egy alkalommal van csak szex. Többször is lehetne,mert jót tesz a tejtermelésnek...,de sokszor fáradtak vagyunk. Azt is hozzáteszem,néha idegesít ha a mellemhez ér,mert az a babámé.... Hü..ség ez szerintetek? Velem van baj vagy más is érez így?
2009. jún. 30. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Természetes, hogy megváltozott a szexuális életetek, szerintem mindenkinek valami változott benne.

Én mondjuk jobban kívántam, alig bírtuk kivárni a 6 hetet, de én sem szerettem, ha a cicimmel foglalkozott a férjem, nagyon le tudott lombozni, ha hozzáért és egyből csorgott a tej.

2009. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem komolyan gondolod hogy het 1-2 alkalom kevés. A legtöbb embernek az a baja hogy havi 1-2 alkalom kevés, pedig sok helyen gyereksincs.

Nálunk nincs gyerek 2 éve élünk együtt és az eddigig kapcsolataimból ez a legtöbb heti 1-2 alkalom, máshol 2 hetente -havopnta volt 1-2 alkalom.

2009. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

a heti 1-2 nem kevés!!!

az természetes, ha a melled érzékeny, de az nem jó, ha azt gondolod, hogy ne nyúljon hozzá, mert az a babádé!

a melled nem a babádé, hanem a tied.

főleg ne mondd ezt a férjednek.

2009. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A mi babánk még csak 4 hetes, kivárjuk a 6 hetet az együttléttel, úgyhogy erről még nem tudok nyilatkozni, viszont az nálunk is úgy van, hogy nem merem odaadni a páromnak a mellem! Éppen tegnap este hozta megint szóba, megszoptattam a picit és nekiálltam fejni, ő meg boci szemekkel nézte a melleim. Örülök, hogy a szülés után sem ment el a kedve tőlem, és, hogy a melleimet is még kívánatosnak tartja, de tényleg olyan furi, hogy előtte a babám csüngött rajta, azután pedig ő akar. Végülis megpuszilgatta.
2009. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tökre értem, olyan gáz volt, amíg szoptattam, mindig attól féltem, h beindul a tejleadási reflex:)

Nem tudom elötte mennyit csináltátok, de hidd el, tényleg sokan örülnének ennyinek!

Mi kb havonta ennyit, legtöbbször úgy van, h belejövünk, akkor naponta 2-3, aztán egy hónapig semmi.

2009. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kb 2 hetente állunk neki, főleg a fáradtság miatt, meg annyi mindennek kell megfelelni, pl. aludjon már a pici. Én meg pont azt szeretném, ha a mellemmel is foglalkozna a párom, de amióta szoptatok, eléggé kerüli.
2009. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jóval többször volt terhesség előtt,de alatta nem lehetett vérzés + egyebek miatt,és mivel sokat vártunk a babára,nem is mertünk kockáztatni.9hónap+8hétig semmi,de megérte,mert imádni való a kislányunk. Nekem csak az a furcsa hogy a mellem tabu lett.Lehet ha vége lesz a szoptatásnak akkor elmúlik? Néha megjegyzi hogy nem fogja megenni a baba elől a tejet... :))
2009. jún. 30. 12:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy :-D Meg fog változni a helyzet, amint a hormonjaid visszaállnak. Mi is hasonlóképp voltunk, mint ti, de aztán amint rendesen megjött a menzeszem, kezdtem "visszaváltozni" kicsit nővé, anyából...
2009. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi helyzetünk elég vacak, de amióta baba van, nem voltunk még együtt egyáltalán, pedig már lassan 4 hónapos. Az a gáz benne, hogy nem is nagyon hiányzik. Valahogy még én magam sem tudok ugyanúgy tekinteni a testemre, mint a baba előtt. Ez már egy anyuka teste, ami a picit szolgálja, és nem erotikus játékszer. Félek, nem lesz ennek így jó vége.
2009. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Remélem én is hogy szép lassan visszaállnak a hormonok a helyükre! Utolsónak:hasonlóan éreztem és érezek néha.az első 3-4alkalommal én sem kívántam úgy igazán az együttléteket,de evés közben jön meg az étvágy.... Azóta csak a cici tabu. Szerintem neked is változni fog hamarosan.Olyan csajok mint előtte úgysem leszünk már :)( Szexi anyukák viszont lehetünk :)
2009. jún. 30. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!