Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Őszínte válaszokat várok,...

Őszínte válaszokat várok, milyen a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Már 4hós a baba,de heti-két egy alkalommal van csak szex. Többször is lehetne,mert jót tesz a tejtermelésnek...,de sokszor fáradtak vagyunk. Azt is hozzáteszem,néha idegesít ha a mellemhez ér,mert az a babámé.... Hü..ség ez szerintetek? Velem van baj vagy más is érez így?
2009. jún. 30. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk rendben van a nemi életünk,heti 2 biztos van,a párom csinálná mindennap,én mondok sokszor nem-et!

A mellemmel én is igy vagyok,nem szeretem ha hozzáér,az most a pici étterme :)

5 hós baba anyukája

2009. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sok szoptatos anyukat 'idegesiti', ha a mellehez er a ferje szex kozben. En az elso 1 evben fent hagytam a melltartot mindig szex kozben, mert nagyon folyt a tejem kozben is. Meg most is, de mar nem annyira. 1 eves mult a babom, es most mar nagyjabol kezd minden visszaterni a normalis kerekvagasba.
2009. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azon ne izgulj, hogy zavar, ha a melledhez ér! A mell ilyenkor nem szexuális örömforrás tárgya, hanem ahogy érzed is, igen, elsősorban a kisbaba táplálására szolgál. E miatt ne érezd rosszul magadat, ez a természetes érzés. Ezen kívül a mellből tej folyik, érintésre is előfordulhat, persze, hogy zavar minket ilyenkor :o) Ez az érzés el fog múlni a szoptatás vége felé, befejeztével. Persze ezért ne sürgessed :o)

Heti 1-2 összebújás pedig egyáltalán nem kevés, nyugi! Sok pár örülne neki, pedig nincs kisbabájuk.

2009. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon "örülök" hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal, és nem velem van probléma. Remélem hogy minél tovább tudom szoptatni a picikém. Eljön majd az az idő mikor apa is visszakapja ami részben megilleti :o)
2009. jún. 30. 17:48
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem hozzá sem ér a mellemhez. Szerintem megszűnt neki mint erogén zóna. Remélem majd visszatér, most én sem bánom.

Terhesség előtt heti 3-szor voltunk együtt, a férjem így is állandóan morgott, neki a heti 5 az ideális. Terhesség alatt alig-alig, mert egyszer bekeményedett tőle a hasam, aztán nem mertük. Maradt az orális szex, neki. Nekem semmi.

Szülés után 6. héten kezdtük el. Nekem sokáig fájt, inkább csak a kedvéért csináltuk. Heti egyszer. Na, ebből volt ám az igazi balhé. Pedig a gyerek állandóan fent van, igaz külön szobában, de akkor sem szeretem, ha félbe kell hagyni.

Most 1 éves, már megint heti 3 van, na a férjem kezd beletörődni, hogy ennyi és sosem lesz több. Szegényke...

2009. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!