Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan ébreszthetem fel a...

Agleh kérdése:

Hogyan ébreszthetem fel a nagyon aluszékony 1 hónapos babámat, aki alig akar szopizni?

Figyelt kérdés

A babámat 2-3 óránként fel kell ébresztenem enni, de mivel nagyon aluszékony így folyton bealszik a cicin, emiatt nagyon keveset szopizik (2 ciciből 50 ml), és sokáig is tart a szoptatás kb 1 óra , így a többit tápszerrel kell kiegészítenem. A kórházban besárgultunk 2x is. Próbáltam fejni de nem nagyon ment, teát és sok folyadékot iszom, már teljesen stresszes vagyok.

Mit tehetnék?


2012. máj. 29. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk konkrétan ilyen nem volt,csak hasonló.Nekem a védőnő azt csinálta,hogy elkezdte piszkálni szopi közben a nyakát-tarkóját.Ha nem reagált,akkor kicsit "megcsipkedte" (most ne valami gyerek kínzásra gondolj) ugyan ott.És éberebb lett,evett utána rendesen.Ezt kb. 1-1,5 hónapos koráig csináltam én is,mert elaludt volna a cicin evés helyett.
2012. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aztán megtanult szépen enni.Most 4 hónapos.
2012. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én beszélek hozzá közben, meg simogatom hátul a nyakát, és erősebb fényt csinálok (nem retina égetőt) és zenét kapcsolok be, mondjuk rádiót.
2012. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!