Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha terhesség alatt van "előtej...

Ha terhesség alatt van "előtejem" a szülés után rögtön tudok szoptatni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos. Vagyis én úgy tudom, hogy nincs összefüggésben a kettő. Nekem is van előtejem. 35+5 napos vagyok.

2009. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi, elírtam 37+5 napos :D
2009. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 35 hetes km
2009. jún. 30. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem nem volt egy csepp sem a terhesség alatt,de szülés után rögtön mellre rakták a babát és szopizott,nem függ attól a szoptatás,hogy van-e előtej:D

10hós legényke anyuja

2009. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Volt néhány csepp előtejem, szülés után rögtön szopott, de úgy igazán csak egy hét után indult be és a negyedik hétre alakult ki úgy igazán.
2009. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs összefüggés. Nekem már a 20. héttől volt előtejem, szülés előtti hetekben már csöpögött, amikor zuhanyoztam (gondolom a meleg víz hatására). Ha úgy nézzük, akkor tudtam szoptatni szülés után egyből, mert a baba ugye egyből cicire került és ott is töltötte az első napokat, de nem igazán volt mit szopnia, ugyanis továbbra is csak a terhesség alatt meglévő előtejem volt meg, majd pár hét múlva az is elapadt. Szóval hiába csöpögött az előtejem, anyatejem nem volt.
2009. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt előtejem 27.héttől kezdve mégsem tudott szopni, tönn ideig is voltunk a kórházban mert nem indult be a súlya. Aztán tápszert is kapott...pedig úgy örültem, abba bíztam h sok tejem lesz ha már ilyen hamar van előtej:) Bár nem is voltam túl kitartó, ha nincs hát nincs.
2009. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2009. júl. 1. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!