Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mi vált be? Amiket...

Kinek mi vált be? Amiket szedek: tejserkentő por, urtica urens, mecsek tejszaporító tea. Csak egyfélét szeretnék, de mi legyen az, h legyen tejem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Laktoherb tea, illetve az alkoholmentes sör.
2009. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a babylove teát iszom nekem az vált be!
2009. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a tejserkentő por magában nem vált be? vagy miért szeded mindegyiket?
2009. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban a More Milk jött be, Meg a görögszénamagból, édesköményből, ánizsból főzött tea.
2009. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

More Milk és néha egy kis alkoholmentes sör ebédhez. Persze ritkán, mert klasszul dob az emberen, ha minden nap iszod.

A fontos, ami nem minden More Milken van rajta (nem tudom, hogy miért), hogy a beszedés előtt és után 20 perccel nem szabad folyadékot inni!!!Nekem csak így vált be.

2009. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
More Milk + laktoherb tea + milupa milusan nekem így ezek váltak be, sikerült visszahozni a már szinte alíg lévő tejcsimet! Most nem merem elhagyni egyiket se, nehogy ne legyen! Üdv: 6 hetes baba anyukája
2009. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lucernacsíra, meg a lucerna tabletta. Addig semmi nem volt olyan hatásos, hirtelen lett sok tejem, mikor már kezdett apadozni. Viszont azt vettem észre, hogy egy idő után mindegyik hatástalanná válik (tea, sör, stb), és váltani kell másra. 8 hós anyuka
2009. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!