Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2-3 hete átalussza az éjszakát...

2-3 hete átalussza az éjszakát azért mehet el a tejem?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hónapos, kb. 2-3 hete éjszakai alvó de olyan szinten, hogy 6 órát minimum de volt már hogy 8-9 órát is kihagyott az esti utolsó etetés után. Nem tudom hogy ennek eredményeként, de szép fokozatosan egyre kevesebb tejcim van,ráadásul meg is jött a menstruációm, nem is tetszik neki az ize, sokszor kiköpi...vissza lehet ezt fordítani egyáltalán? keljek fel éjszaka fejni?(az ő ritmusát nem akarom háborgatni azzal hogy felkeltem) amúgy nagyon jó ez így:P de nagyon szeretném folytatni a szoptatást!!
2009. júl. 3. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
az én babám 6 hetes kora óta alussza át az éjszakát. fél 9től aludt reggel 8ig. most, hogy 3 hónapos, alszik fél 10től reggel 8ig. a tejem nem ment el, mert reggel 220 grammot eszik meg, előtte meg 3x80at (hajnal 1, hajnal 5 és ugye 8kor). magyarul bepótolta reggel, amit éjszaka kihagyott. a menstruációd nem biztos, hogy ettől jött meg. szerintem emiatt éjszaka ne fejjél, főleg, ha reggel ő is többet enne. felkelteni éjszaka meg pláne nem szabad. de ezt te is tudod.
2009. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 és fél hónapos és kb. 1 hónapja alussza át az éjszakát. Eleinte örültem, hogy végre én is alhatok, de ez nem tartott sokáig, mert hajnalban arra ébredtem, hogy szétszakad a cicim, és minden csupa tej. Így most minden éjjel fél 3-kor kelek fejni, (ami megy is a fagyasztóba) mert mire felébred a manócskám (kb 5- fél 6 körül)addig ismét tele van a cicim.
2009. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 4 hónapos lányom este 7-8 között alszik el és hajnalban 4-5 körül ébred.

Este oda szoktam adni neki mind 2 cicmet, de nem vettem észre, hogy kezdene elmenni a tejem.

A menszeszem is most van meg először, de attól sem csökkent és a babám is eszik ugyanúgy.

2009. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lányom hat hetes kora óta átalussza az éjszakát 2O.OO - O7.OO, csak szopizik. Első három éjjel szétajartak durranni a cicijeim, azátn beállt a kereslet kínálat, Ahogy előttem már mondták, reggel nagyon jóllakik, megeszi az éjjeli adagját. 7 hetesen megjött a menzim, a kislányom napokig fanyalgott, alig evett. A cicim akkorra már nem volt Pamela Andersonos sem, mint az első hetekben - ugyanezt gondoltam, mint Te, hogy lassan elmegy a tejem. És láss csodát, a mai napig (4 hós) csak szopizunk, bár a cicim méretén ez nem látszik, Néha valóban nem tudom, honnan van benne annyi tej, mert lassan olyan picik, mint a terhesség előtt:))

Kitartás, a tejed nem fog elmenni...

2009. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, megnyugodtam :))
2009. júl. 5. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!