Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől függ, hogy a baba...

Mitől függ, hogy a baba átalussza-e az éjszakát vagy sem?

Figyelt kérdés
4 hónaposak az ikreim és egyikük este 9-től hajnai 5-ig elalszik, míg a másik hajnali 2 óra körül is szopizik és aztán 5-kor is.
2011. jún. 30. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Babafüggő és az ikreid teljesen jó példák arra, hogy gondolom megpróbálod őket ugyanúgy etetni napközben, este mégis másképp "működnek".

Szerintem nem lehet teletömni estére egy babát sem, mert ha igénye van a szopira vagy a közelségedre, akkor úgyis fel fog kelni éjjel.

Nem tudom az okát, másképp emésztik az ételt, mások az alvási szokásaik, egyik ragaszkodóbb, másik kevésbé, egyik jobb alvó, másik kevésbé...számos oka lehet.

2011. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy az első írja!

Minden baba más és más, akkor is ha épp ikrek. Mindenkinek van egy bioritmusa, babaként , kisgyermekként és felnőttként. Valami olyasmi , mint az ujjlenyomat, egyéni.

Ismertem olyan anyukát, akinek az 1. gyerekével óránként kellett kelnie, a 2. meg harmadik hónaptól átaludta az éjszakákat. Pedig nem "tömte" jobban kajcsival az egyiket , mint a másikat.

2011. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!