Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalt anyukák! Mennyi az...

Tapasztalt anyukák! Mennyi az a mennyiség, amit egy pici baba iszik/eszik?

Figyelt kérdés
Tudom, minden baba más, csak érdekelne.6 hetes a babám, ilyen "korban" átlagban mennyit eszik/evett a babátok?
2009. júl. 4. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is 6 hetes a babám, nekem általában 110-120g szopizik egy evésre, így kibírja 3 és fél órán át kb, ha kevesebbet eszik akkor sokkal hamarabb éhes, vagy még akkor követel magának a másik ciciből. Fejlődik is nagyon, talán túl sokat is eszik, amit onnan gondolok hogy elég hasfájós szegényke.
2009. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hetes a lányom.Sose mértem, hogy mennyit eszik, iszik, pedig ő a 3. gyermekem.Már 1 hete átalussza az éjszakát(este9-től hajnal 5.ig)napközben kicsit sűrűbben cicizik, van, hogy 2-2,5 óránként, de éjjel alszik.Úgyhogy szerintem rendmen van a kajcsi.Mondjuk anyatejből nem tudod túletetni, de tápszerrel igen.Ott tényleg nézni kell a mennyiséget.
2009. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!