Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elég nagyok a melleim. (80 G)...

Elég nagyok a melleim. (80 G) Mennyit fog ez nőni?

Figyelt kérdés
Mirigyes mellem van, de ha túl kicsi a bimbó elfogadja majd a babám?
2009. júl. 6. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


engem is nagy mellekkel áldott meg az ég, hát szülés után amikor elkezdett termelődni a tej, te jó Isten! két napig sírtam hogy hogy nézek ki. Aztán amíg szoptattam nagyobb melltartót kellett hordanom, de amikor abbahagytam akkor a régiek jók voltak. Hát megereszkedtek de hát valamit valakiért:)

2009. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az előző vagyok.

Nekem is túl kicsi a mellbimbóm és izgultam azon hogy vajon tudok e szoptatni, de semmi gond nem volt. minden a jó technikán múlik.

2009. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2009. júl. 6. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt 80B-s volt a méretem, szülés után 95C-s lett, de nekem nem ment vissza szoptatás után, ugyana akkora, csak kicsit megereszkedett.
2009. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 85 D ről 110 D re nőtt:-)de még mindig szoptatom az 1 éves Kicsifiam:-)
2009. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
HÚ! A körméret is változik, akkor is.ha nem hízok sokat?
2009. júl. 6. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kismellű voltam, tudom, ez téged nem értint, de igen, a körméret is változhat, én 75B-ről lettem 80D...
2009. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!