Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy éjjelente ne...

Mit tegyek, hogy éjjelente ne lógjon a cicimen 9 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Egy kicsit szopizik, utána csak lóg rajta. Elvenni nem tudom tőle, mert akkor felkel és sír. Régebben nem volt ilyen, most viszont egyre súlyosabb a helyzet. A cumit nem fogadja el.
2009. júl. 8. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk is volt iyen, megetettem majd beraktam a kiságyba, sírt majd elaludt. 10 perc alatt aludt is.
2009. júl. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A sírást kihagynám, ha lehet éjjel. Valahogy máshogy, esetleg?
2009. júl. 9. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Cumit dugj a szájába de hagyd csupin a cicid mind ha azt szopizná. Éjjel nekem szokott sikerülni átverni...
2009. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet, hogy fogacska bújik? az én kicsim is mindig így nyugtatta magát, habeteg volt, vagy ha jött a foga. most épp szemfogak bújnak, hát az nagyon durva szegénykémnek. Bár, mi együtt alszunk, így ha bármi problémája van, mind a ketten tudunk tovább szundítani cicivel is. sokkal jobb, mint az átvirrasztott, átsírt éjszakák.
2009. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

16 hónapos a lányom és velem alszik a nagy ágyban, ha véletlen éjszaka is felébred, ami általában 2-szer biztos előfordul, akkor cicizünk pár percet és már alszunk is tovább.

Megnyugszik, hogy ott vagyok vele.

2009. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sajna nem tudom a cumival átverni. Majd csak kibírjuk valahogy.
2009. júl. 13. 21:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Többnyire mi is összebújva alszunk.
2009. júl. 14. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:

cumi problémája: valószínűleg nem ez a baj, de előfordulhat hogy nem nyomod be neki eléggé, ezért nem érzi jól és kiejti, de előfordulhat hogy nagyon kemény vagy rossz ízű.

Rendes tejesüveges cuclit elvileg ki lehet főzni, amivel puhább lesz, illetve ha bekened valamivel, akkor megváltozik az íze és máris elfogadja. Ez lehet anyatej, vagy egy kis cukros oldat, az édesre intenzíven reagálnak ;)

2010. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!