Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor apadhat el a tej?...

Mikor apadhat el a tej? Szulés után mennyivel?

Figyelt kérdés
Attól félek most, hoyg hazajöttunk a kórházból, hogy elapad a tejem és nem tudom rendesen etetni a babót.
2009. júl. 9. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem foglak megnyugtatni. Bármikor elapadhat a tej. Ez azt jelenti, hogy akár már ma de lehet, hogy csak 2 év múlva.
2009. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változó, de ne aggódj, mert hatással lehet rá. Vhol azt hallottam, hogy akarás kérdése hogy legyen, mert állítólag azok is tudnak szoptatni (ha akarnak), akiknek nem született gyerekük.
2009. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneken gondolkodsz, az biztos nem tesz jót.

Ne stressezlj ezen, igyál sok folyadékot, egyél rendesen és pihenj, amennyit tudsz.

Ja és nem méregesd, hogy mennyit eszik, mert abba csak beledilizel.

Legyen kakis pisi pelenkája.

(én hetente egyszer mérem lányomat, hogy mennyit hízott és írom a babakönyvébe)

Szoptatsd meg amikor éhes, ne nézd az órát.

4 hónapja csak szoptatom a lányomat, a fiam 21 hós koráig cicizett.

2009. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van tejed és akarsz szoptatni fogsz is tudni. Ha kell fél óránként is tedd cicire a babit és az ingertől termelődni fog!!!
2009. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!