Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi van, ha már semmi sem...

Mi van, ha már semmi sem segít? (harapós kérdés. )

Figyelt kérdés

Fiam harap szopi közbe. Tudom, hogy csak az ínyét masszírozza, de harap. Már határozottan rászóltam, nem szabad, elvettem tőle. Ma viszont úgy megharapott, hogy picit el is kezdett vérezni. (bekentem tejjel, már nem látszik, de még érzékeny) Alsó két foga már elég szépen kint van, a felsővel küszködik.


Van valakinek esetleg valami használható tuti tippje???


Egy 8 hónapos cici függő anyukája.


2012. júl. 3. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

MINDEN alkalommal, amikr harap, AZONNAK szólj rá, hogy NEM és tedd le, ne szoptasd tovább. Legalább fél órát várj - ha lehet, többet, amig újra adsz neki. Ha következetes vagy és egyetlen egyszer sem folytatod azonnal, két nap alatt teljesen abbahagyja.

A kisebbik lányomnak 3 hónaposan jött ki az elsö foga, mire elválasztottam, volt neki 10, és igen hamar leszokott így a harapásról. Csak eleinte neked kell kibirni, hogy ne lágyulj túl hamar el.

2012. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, igen elég hamar vissza szoktam neki adni. Lehet ez a baj, majd kipróbálom! Köszönöm!!
2012. júl. 4. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!