Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hete szoptatok és az egyik...

3 hete szoptatok és az egyik mellbimbóm még mindig nagyon fáj. Elképzelhető, hogy ennyire érzékeny lenne az egyik mellbimbóm?

Figyelt kérdés

Szerintem jól teszem mellre a babámat, a nyelve jó helyen van, a bimbóudvar nagy részét is bekapja, az ajkai is kifelé vannak stb... Mégis a csillagokat látom amikor szopizik. Nehezen tudom megállapítani, hogy a mellbimbóm fáj-e vagy a bimbóudvar - de végig fájdalmat érzek. A másik cicinél semmi ilyet nem tapasztalok. Van egy kis sebesedés a bimbón (2-3 mm), amire már próbáltam a Garmastant, most a Bepanthent használom. De az anyatejet is mindig hagyom rászáradni a bimbóra.

Bimbóvédőt is vettem, de akkor is nagyon fájt a szoptatás.

Van valami ötletetek mi lehet a baj? Vagy mit csinálhatok rosszul?


2009. júl. 10. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem most volt sebes (lassan 6 hónaposak a gyerekek). Amit csináltam: pár csepp anyatej rászáradni az etetés után, utána Bioptron lámpa 10 percre, majd körömvirág krém a következő etetésig. Nekem ugyebár minden etetésnél jut oda egy gyerek :-), de így is elmúlt 2 nap alatt.

Egyébként az a pici seb, amit látsz, na az fáj ennyire... Nekem tűhegynyi seb volt, de majdnem lekapartam a csillagokat (csak nem értem fel odáig...)

2009. júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb nekem is fájt az egyik egy honapig.A szemem majd kiugrott mikor szopizott.Vizholyag is volt rajta.Mára 3honapos és nem fáj az egyiksem.Nehogy feladd ez miatt.Minél többet levegőztesd,járkálj otthon félmesztelen.Anytejezd.Rendeződni fog hidd el.Kitartás.
2009. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget és a biztató szavakat! A körömvirág krémet ki fogom próbálni. Sajnos Bioptron lámpánk nincsen. :-(

2009. júl. 10. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!