Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikortól hat a tejserkentő...

Mikortól hat a tejserkentő por? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Szerda óta iszom a tejserkentő port, 1 kávéskanállal, pici vízben feloldva, naponta 3x, de egyelőre semmi hatása. Mikor megiszom, előtte utána ne egyek-igyak? (Mint a homeós bogyóknál?) Akkor jobban felszívódik? Vagy igyak belőle esetleg többet? Úgy szeretném, ha hatna! Ez az utolsó reményem, már mindent kipróbáltam...
2009. júl. 10. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:

görögszéna mag csalán és kecsekeruta teakeveréket már alkalmaztad. nem hallottam még olyat, akinek ez nem hatott volna.

ha érdekel leírom, hogy kell készíteni

2009. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Lehet Neked is kicsit később jön meg a hatása. Nekem 2 hét volt mire tapasztaltam, hogy több a tej. Jó nem mondom, hogy óriási változást hozott, de azért kicsivel több. Az adagolás szerintem így jó, ne változtass rajta. Folyadékot igyál sokat - ha nem ittál eddig 2.5- 3 litert akkor kezd el. És bízz magadban!!!
2009. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is később hatott.kb. 1 hét.

Igaz mostanra megint kevesebb lett valamiért.

2009. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem érdekelne ez a görögszénamagos kerevék.leírnád kedves 1. válaszoló?
2009. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10:10-es légyszi írd le hogy kell készíteni. Szerintem mindannyiunknak hasznos lenne.


Szerintem legyél türelmes kell pár nap mindenképpen míg hat. És igyál nagyon sokat mellé. 3 litert mindenképpen igyál egy nap.


Én egyébként kértem a patikában tejserkentő port és néztek rám nagy bután azt mondták ilyen nincs. Lehet hogy más patikában kellene próbálkoznom :-(.

2009. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pesti Gyógyszertár

3418 Szentistván, Széchenyi u. 14.

Tel: 49/438-886

Meg kell rendelni aport, 1420 ft eegy zacskó

2009. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

előző

Ssak itt lehet kapni, Bp-re 2670 volt postaköltséggel együtt, asszem fél kiló van egy zacsiban, úgyhogy sokáig elég.

2009. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

leírom persze: a görögszénamagból 2 teáskanállal be kell áztatni 4 dl hideg vízbe. ezt állni hagyni 10 percig, majd

összeforralni 5 percig. azonnal forrón le kell szűrni, mert megerjed.


kecskerutátból 2 evőkanállal, csalánból szintén 2 evőkanállal beletenni egy edénybe, és kb 6-8 dl vízzel

leforrázni, állni hagyni.


miután a második keveréket leszűrted, össze kell önteni, különben a g.szénamag ihatatlan magában.

2009. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat és a bíztatást, aranyosak vagytok! A port mindenképpen iszom még, hátha nekem később hat!

Ezt a bizonyos teát is kipróbálom, veszítenivalóm nincs! Mindent szeretnék megtenni a tejcsiért! Az összetevőket holt tudom megvásárolni? Patikában vagy gyógynövényboltban? Köszönöm előre is!

2009. júl. 11. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!