Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az egyik mellbimbóm a terhessé...

Az egyik mellbimbóm a terhesség alatt befelé volt fordulva, de a szoptatás miatt már kiemelkedik. Amikor ezt a cicimet fejem, általában csak 1 tejkivezetőből jön a tej. Míg a másik cicinél 3-4 helyen jön. Ez összefügghet a mellbimbóval?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem mindkettő befelé forduló volt, és csak nagyon ritkán jött a tejem 1nél több kivezetőből. kb 4. hónapi fejés után jött többől is. de később már tudtam szoptatni, úgyhogy onnantól nem láttam. de ha eleget tudsz fejni, és nem érzed úgy, hogy tele van a melled, nem csomós, akkor semmi gond. a fejés sosem fogja úgy kiüríteni a mellet, mint a baba (amelyik tud rendesen szopni). de hasznos, ha sokat maszírozod.
2009. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ és a segítséget!

2009. júl. 14. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!