Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik jobb 2-3 szál cigi...

Melyik jobb 2-3 szál cigi mellett szoptatni vagy inkább tápszert adni egy babának?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Hát erre a kérdésre most kapsz majd hideget , meleget.

Inkább próbálj ne cigizni, vagy ha nem birod, este, az utolsó szopi után rágyújtani. A nikotin 1 óra alatt kiürül a szervezetből.

2009. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Napi két -három szál?Akkor inkább tápszer.
2009. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Persze.A nikotin kiürül.Csak éppen a méreganyagok beszűrődnek a tejbe.Gyakorlatilag mérgeződik a tej, ami folyamatosan termelődik.
2009. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Aki cigizik az ne szoptasson,aki szoptat az ne cigizzen. Én is cigiztem terhességem előtt,de most már nem az én egészségem a fontos hanem a babáé.Neki viszont nem tesz jót.
2009. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Hogy lehet valaki olyan felelőtlen és gyenge "felnőtt" nő létére, hogy inkább elszív pár szál cigit és tápszerezi a babáját. Én nem azt mondom, hogy a tápszer rossz, de primitív lehetsz, ha tudnál szoptatni, de neked a bagó fontosabb. Sajnálom a babád!!!!
2009. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
jobb lett volna nem feltenni a kérdést.ez különben is úgy hangzik,mintha a tápszer ugyanolyan rossz lenne mint a cigi.tudod mi a rosz?hogy sok anya NEMTUD szoptatni, mindent megadna érte, te meg itt cigizni akarsz!
2009. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
A szoptatással sosem lesz egyen értékű a tápszer, az hogy cigizel nem jó pont, sőt elítélendő dolog. Ha mégis szívod, ne legyen több a 2-3 szálnál, esetleg ne szívd végig-csak félig, és ha lehet a szoptatás után gyújts rá, sok folyadékot igyál és több C-vitamint vigyél a szervezetedbe . A kátrány nem egy-az egyben az anyatejbe választódik ki, hanem fellelhető benne, a még nagyobb baj ha a baba passzívan szívja füstöt. Ha gyötör a lelkiismereted inkább vegyél tápszert-ez esetben anyagilag készülj fel havi 30 ezer forint plusz kiadásra - többet fogsz cigizni, a babádnak még cigiszagúbb anyukája lesz és passzívan több füstöt lélegzik be.
2009. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

NA,NA NA ÁLLJUNK MEG EGY SZÓRA!!!

ITT MÁR MINDENKI ENGEM ÍTÉL EL,HOLOTT ÉN NEM IS ÍRTAM AZT,HOGY ÉN CIGIZNÉK SZOPTATÁS ALATT!!

CSAK FELTETTEM EGY KÉRDÉST MERT A BARÁTI KÖRÖMBEN VAN ILYEN EMBER!!!

NEM ÉRTEM MIÉRT VANNAK OLYAN B.....Ó EMBEREK,HOGY EGYBŐL LEHORDANAK,ÉS NEM VAGYOK PRIMITÍV KÉPZELJÉTEK EL,MINDENKI INDULJON KI MAGÁBÓL ÉS AKI NEM TUD OLVASNI VAGY NEM TUD ÉRTELMEZNI EGY KÉRDÉST AZ NE VÁLASZOLJON RÁ!!!!!

VAN 2 SZÉP CSODÁLATOS GYERMEKEM ÉS SOHA NEM CIGIZTEM!!!!!!

amúgy itt a netten azt olvastam,hogy csak akkor árt a babának,ha napi 10-15 szál cigit szív el valaki nem pedig 2-3-mat és ez semmivel sem árt jobban mint hogyha valaki a baba mellett cigizik vagy cigizés után valaki egyből felvesz egy babát!!

2009. júl. 20. 13:23
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de általában azok kérdeznek, akiknek gondjuk van. Ellenkező esetben jelezni kéne, hogy csak egy ismerősről van szó és akkor nem téged, hanem az ismerősödet hordanák le- Amúgy én nem tudtam szoptatni, úgyhogy nagyon sajnálnám, ha valaki azért apasztaná el a tejét, mert ő cigizni akar. Amúgy a tápszerrel semmi gond nincs, de csak akkor használja , ha nincs teje!

Szóval az én tippem: Nem bagózás és szoptatás!

2009. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

ja, odaszoktuk írni, hogy egy ismerősöm...bla-bla.

mindegy is.

amit szomorúan látok, az a pontozás.miszerint az 100% -asan hasznos válasz, hogy bagozzón csak az anya.

hát sajnálom.

2009. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!