Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Ti mit gondoltok a...

Anyukák! Ti mit gondoltok a tejserkentő porról? Csak a figyelmetekbe ajánlanám!

Figyelt kérdés

Másnak is volt hasonló tünete?

Kb majdnem 10 napig szedtem a port.Enyhén hasfogó hatását éreztem.A babám is nehezebben kakilt.

A 10 nap után délután a két kezecskéje görcsölni kezdett.Kórházba mentünk, ahol kiderült, hogy a vérben lévő kalcium szintje az egekben van.Nem állítom, hogy a görcse ettől lett, de a koponya és a hasi ultrahangon mészlerakódások keletkeztek az agyában és a veséjében.

Pedig a port kiírás szerint szedtem.Beszéltem a patikával én is valamint a kezelőorvosunk is és kiderült, hogy rengeteg kalciumot tartalmaz.Az egyik összetevő calcium carbonicum amit általában (ha jól tudom) hasmenésre szoktak adni.

Ezek után én nem hiszem, hogy hatásos lenne.Azoknak sem ajánlanám, akiknek kalcium hiányuk van.

Bízom benne, hogy ezek a lerakódások felszívódnak és nem okoznak a későbbiekben problémát.


2009. júl. 27. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én abbahagytam a szedését, mivel semmilyen tejserkentő hatást nem tapasztaltam.

Kétszer 5 napig szedtem egy hetes kihagyással, remélem nem lesz gond. Egy kicsit most megijedtem.

Az az igazság, hogy miután megrendeltem pár napig gondolkoztam, hogy elkezdjem-e szedni, úgy hogy tulképp. nem tudom pontosan miket tartalmaz (nanit tidtam, hogy ca-tás mg-t) és nem lesz-e a babáak, vagy nekem valami bajom tőle.

Mennyi idős a babád?

2009. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nanit tidtam, hogy ca-tás mg-t

=annyit tudtam, hogy ca-t és mg-t

bocs, már írni sem tudok

előző voltam

2009. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

3 hónapos a babám

én is gondolkoztam rajta, hiszen a csomagolására sincs feltüntetve, hogy miket tartalmaz.

igen, kalciumot és valami magnézium carb.-ot.

2009. júl. 27. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Ma ért ide a por. Ma kezdtem el szedni. 2 hónapos a babuka és fogyóban a tejem.

Nagyon megijesztettél. A lerakódások lehetnek ettől? Mit mondtak pontosan az orvosok?

2009. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

első

Az előbb kiöntöttem a wc-be a maradékot.

2009. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a lerakódások a kalcium nagyfokú bevitele miatt alakultak ki.

-kedves válaszoló aki ma kaptad meg a port, mit mondtak a gyógyszertárban amikor megrendelted?

2009. júl. 27. 15:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy teljesen ártalmatlan, fog és csonterősítő valamint tejserkentő. És mivel sokaknál bevált.... megrendeltem. De most már kételkedem. Néztem de nincs ráírva semmi :-( hogy pontosan mit és mennyit tartalmaz az összetevőkből.
2009. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most én is elbizonytalanodtam.De szerintetek adna olyat egy gyógyszertár ami káros lenne ránk nézve?Remélem senkinek nem lesz semmi baja,de én ezek után már nem merem inni.
2009. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én nem megijeszteni akartalak titeket, csak a figyelmet felhívni.

Még akkor is ha gyógyszertári készítmény akkor is feltüntethetnék a csomagoláson a benne lévő anyagok nevét.

De ezt még ezután sem tették meg, miután beszélünk velük.

Én mindenesetre nem dobtam ki, mert ha a későbbiekben nem lesz javulás a kisfiam állapotában akkor bevizsgáltatom ezt a port, ha addig nem lesz jobb magyarázat a lerakódásra.

2009. júl. 27. 18:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok.Nem vettem ijesztgetésnek,nekem is voltak vele fentartásaim,csak azzal nyugtattam magam,egy gyógyszertár csak nem ad ki akármit.Még a védönő is kérdezte,hogy olyat akarok enni aminek nem ismerem az összetételét?Igaza volt.Remélem tényleg nem lesz semmi bajotok,ők meg igazán leirhatnák miből állitják össze.Ugy féltik,mint a coca-cola receptjét.
2009. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!