Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki implantátummal szoptat?

Figyelt kérdés

Nekem is van,semmi gond a szoptatással,közel egy éves a fiam és ugyanannyi tejcim van.Viszont unom már,hogy olyan nagy,jóval nagyobb,mint lánykoromban és gusztusosan meg is ereszkedett.

Nektek milyen?

Mindig hordtok melltartót?


2012. szept. 1. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha hordasz melltartót ha nem,a mell a szoptatás maitt megereszkedik!!!ez a gravitáció!
2012. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! 2 éve szoptatok implantátummal és mintha én írtam volna ki a kérdést... Alig várom, hogy újra szépre szabják... Sajnos a melltartó kötelező elem lett!
2012. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem bántátok meg hogy szilikont raktatok be magatoknak?
2012. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem mi raktuk be,hanem az orvos :)

Hát igen is,meg nem is.Nagyon szép a mellem,mindig is ekkorát akartam,de tudod ez sem jó :)

Néha hiányzik a kis mellem,de akkor meg ezt akartam.De most,hogy szoptatok még,eléggé nagy,remélem azért vissza megy egy kicsit.

2012. szept. 2. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Bocsi,hogy beleszólok...Én lassan 3 éveszoptatok..azelső csemetém utánmégaránylagszép maradt, de most a kicsi 4 hós,és mármosttotál gáz...Még nincs implantátumom, de nagyonnagyon szeretnék!

Régenolyanmelleim voltak, minthaműtöttek lennének...


De erőt ad, hogy azzalis tudokmajd szoptatni esetleg, ha majd lesz még esetlegegy harmadik gyerkőcünkévek múlva


Köszi

2012. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van, soha nem bántam meg. 2 gyereket szoptattam vele, most állapotos vagyok megint. Igen, nekem is megereszkedett és már közel nem olyan, mint "lány koromban", de ez nem is elvárás. Melltartó nélkül nem megyek ki az utcára, az biztos. Szoptatás alatt még éjszaka is abban aludtam.
2012. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is melltartóba aludtam a szoptatása alatt,de a 3.hónap után megereszkedtek a melleim,ez a gravitáció,cici tartó ide vagy oda :(
2012. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bántam meg. A terhesség kezdetég egyszerűen tökéletes volt, senki meg nem mondta, hogy nem igazi, puha csepp alakú, nem túl nagy implantátumom van.


Most viszont túl nagy, kicsit aszimmetrikus (az egyiket jobban szereti a gyerkőc) és enyhén lóg. Ez nem a műtéttől, hanem a szoptatástól van, tehát a műtétet semmiképp sem bántam meg. A szoptatást sem, az meg a babóm miatt szuper dolog :)

2012. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És mentek valamikor cserére vagy korrekcióra?
2012. szept. 3. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:
persze,ha igényes vagy,akkor ha már nem szoptatsz (és ha nem is akarsz gyereket a közeljövöben) akkor mindenképp csináltasd meg!
2012. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!