Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptathatok sebes váladékozó...

Szoptathatok sebes váladékozó bimbóval is?

Figyelt kérdés

Bal mell bimbóm először csak sebes volt most lejött a pörk és váladékozik, nagyon csúnya és rettenetesen fáj. Kenem Garmastan kenőccsel és sokat van fedetlenül ahogyan azt itt sokan tanácsolták

Szoptathatok vele vagy amíg be nem gyógyul fejjem le a tejet kézzel.


2009. aug. 1. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen szoptathatsz.De ha bukik és kicsit véres,ne ijedj meg mert csak a ciciről amit lenyelt vért bukja fel.

Na,ezt jól megfogalmaztam:)

(rem.érted)


Meg a kenőcsöt mosd le feltétlenűl szopi előtt.

2009. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sebes volt a bal cicim, és borvízzel kenem, mielőtt szopizna. Ez csak fertőtlenít, de nekem bevált. Azóta nem ég és nem fáj, ha szopiztatok.

Négy hónapos fiú anyukája

2009. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vennél mellbimbóvédőt?Hamarabb begyogyul szerintem,meg te sem fogsz csillagokat látni szoptatáskor
2009. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Van bimbó védőnk de sajnos azzal is sokszor "csillagos az ég" :I

2009. aug. 1. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:

A bimbóvédövél ugyanúgy fáj.


Jól teszed mellre a babát?


Igen szoptathatsz.


[link]

2009. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!