Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki megszül és mondja a nőgyógyászának hogy ő nem akar szoptatni és kap rá valami gyógyszert amitől elmegy a teje?

Figyelt kérdés
A doki ezt csak úgy simán kiadja vagy megpróbálja meggyőzni az anyát hogy szoptasson? Arra az esetre gondolok amikor csak úgy úgy dönt az anya nem pedig valami orvosi indok miatt nem szoptathat.
2012. szept. 21. 14:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Ezt a csecsemős nővérnek kell mondanod mert ő viszi a babádat szoptatni,Sőt ha simán szülsz egyből a melledre tennék.

Bocsi off!

Komolyan megáll az eszem az olyan nőktől akik tudnának szoptatni de nem akarnak.Én nem tudtam,be se indult a tejem.De bármit megadtam volna érte hogy szoptathassak.Persze a te dolgod.De akkor vedd csak a drága tápszert,mert nem olcsó mulatság ám!Nekünk az elején csak a tápszer havi 16000Ft volt.És igen felnőtt rajt a kislányom,nem is volt beteges de könyörgöm miért nem lehet szoptatni?Félted a melleidet?

2012. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi a leosztást de nem rólam van szó :)) 3 babám van mindhármat 1 éves korukig szoptattam. :)
2012. szept. 21. 15:39
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtad oda hogy kiről van szó!
2012. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért kéne odaírnom? Szimpla kérdést tettem fel, nem tanácsot vártam meg leoltást hogy mit is kéne tennem főleg mert nem is rólam szól. Sose hallottam ilyenről korábban (nem is érdekelt) de most egy ismerősöm mondta hogy már megbeszélték az orvosával hogy nem fog szoptatni mert ő nem akar és kész. És furcsállom hogy az orvos egy szót se szól erre.
2012. szept. 21. 16:07
 5/20 A kérdező kommentje:
Én nem estem neki senkinek, a kérdés nem az hogy HELYESEN teszi e hogy nem AKAR szoptatni (nem nincs teje meg próbálta de nem indult be kategória) hanem ez hogy valakinek volt e ilyen vagy hallott e ilyesmiről hogy ez így megy manapság?
2012. szept. 21. 16:14
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja értem. Köszi.
2012. szept. 21. 16:57
 7/20 xStefix ***** válasza:
27%

Igen, van ilyen, külföldön a gyakoribb, itthon szerencsére ritka.

Bromocriptint szoktak rá adni, de nagyon erős gyógyszer és sok a mellékhatása, úgyhogy egyébként nagyon nem javallt.

De ha valaki nem szoptat, bár belövell a teje, pár nap után el is apad. Illetve szükség lehet némi fejésre is, különben begyullad a melle.

Van, aki ilyenkor próbálja győzködni az anyukát, de általában nem nagyon szokták erőltetni, főleg, ha valaki kapásból így kezd.


Off: egyébként én se tudom ezt megérteni...

2012. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Feltett a kérdező egy sima kérdést. A válaszod nagy része arról szólt, hogy kifejezted ellenérzésedet valaki iránt, akit nem ismersz, kioktattad a tápszer áráról és azonnal rosszindulatúan arra következtettél, hogy a melleit félti. Nem túl szimpatikus kedves 1. válaszoló 5. válaszoló vagyok és beismerem, hogy ugrok az ilyen stílusra.
2012. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Te szerintem alapból ugrasz.Úgyhogy ne nekem írd hogy miért támadom a kérdezőt!Ő is megtudja védeni magát.

Amúgy meg szólásszabadság van,jogom van elmondani a véleményemet.Kötekedj mással.

2012. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen, a szólásszabadságra mindent rá lehet fogni. Nyugodtan sértegess csak másokat, hiszen szólásszabadságod van.
2012. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!