Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan szoptatós anyuka, aki majd megveszik egy pohár alkoholért?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel, akivel régen együtt jártunk bulizni, szinte egyszerre szültünk. Mivel Ő már nem szoptat, néha megiszik egy-egy pohár alkoholt. Amikor ezt elmesélte nekem, azóta majd megveszek érte. Szinte bármi jöhetne: pezsgő, vörösbor, whisky, ...stb.

Ez beteges, vagy valahol természetes?

2007.12.31-én ittam utoljára alkoholt.


2009. aug. 3. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen:-))

Néha ölni tudnék egy pohár jéghideg pezsgőért, vagy egy mojitoért....

(szoktam inni citromros mentás Szentkiráklyit, legalább az íze megvan)

Vagy a nyáresti borozgatások a kertben a hintaágyban, (finom édes tokai bort ittunk) is hiányoznak.

Néha lecsúszik esténként egy-egy fröccs azért, de max 1 dl borból.

Én tavaly májusban ittam utoljára, szerintem természetes, hoyg kívánjuk, ha elmentünk szórakozni, mindig iszogattunk.

2009. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem előtt nagyon ritkán ittam alkoholt. De most úgy meginnék egy pohár bort!!!! Csak nem merek kockáztatni.
2009. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szerettem az alkoholt,ami a vicc,hogy most mikor szoptatok,majd megveszek hogy ihassak egy pohárral. :)) Azt mondta az orvosom,többet ártok vele magamnak ha visszafogom magam,mintha megiszok egy pohár finom bort vagy pezsgőt néha.Úgyhogy mikor egy hónapban egyszer rámjön akkor iszok egy pohár édes bort vagy pezsit. :)) Egyébként a babának ennyitől semmi baja sem lesz,mert ez a két alkohol fajta egészséges.
2009. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap ittam egy sört a barátaimmal :) Isteni volt! 7hós mamija
2009. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha reggel és este szoptatok, akkor mikor a legalkalmassabb az idő arra, hogy igyak egy pohárkával? Napközben, vagy esti szopztatás után?
2009. aug. 3. 17:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van vagy 10 éve, h nem járok bulizni, nem iszom alkoholt.

De! Mikor terhes voltam, majd megvesztem a sörért, ha a párom nagy ritkán ivott, állandóan szagolgattam:)

Szoptatás alatt pedig mindig konyakot ittam volna, amúgy egyiket sem szeretem:)

Mióta nem szoptatok, (1 éve),egyszer ittam egy pohár bolt, egyszer meg egy Bacardi Breezert, asszem így kell írni, és egyik sem esett jól:)

Úgy látszik én csak ha nem lehet, akkor lennék alkoholista. Volt, h terhesen sírtam a sörét, és mondta a párom, h nyugodtan igyál egy kortyot, de nem mertem:)

2009. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen és szoptatás mellett is lehet inni alkalmanként 1-1 pohár bort v sört. Persze nem minden nap éas nem hekto szám, nehogy nekem essetek :) Direkt megkérdeztem a dokit- terhesen és szoptatósan is :D
2009. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül szoptatás után jobb inni, mert úgy kerül a legkevesebb káros anyag a tejcsibe.
2009. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem is mondta az orvos anno, hogy kis mennyiségben a vörösbor nem árt,de én nem merek inni.
2009. aug. 3. 17:30
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

17.14-es vagyok, úgy tudom, h 3 múlva szoptathatsz, ha ittál egy kevés alkoholt, én sem mertem:)

Amúgy barátnőm 3 hós terhes volt, mikor megtudta, babát vár, mensije is volt, és az egyik orvos azt mondta neki, h nem lehet gyereke, tehát nem is gyanakodott, szóval állandóan rosszul volt, és mondták neki, h a konyak jó gyomorfájásra. Ő meg itta, rendesen, mindennap. Gyönyörű, okos, nagyfia lett, osztályelső, most 7 éves:)

2009. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!