Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor hagyta abba /hagyattátok...

Mikor hagyta abba /hagyattátok abba/ a babátok a szopcsit és hogyan?

Figyelt kérdés
13 hónapos kisfiamat szeretném elválasztani, de imád cicizni! Már szinte semmit nem eszik és nekem meg már nagyon fáj..
2009. aug. 9. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

14 honapos volt a kislanyom, amikor abba kellett hagyjam a szoptatast. Muszaly volt mert lefogytam 42kg-ra, igaz en nem vettem eszre csak a kivulallok, ugyanis nem meretkeztem rendesen. Ha nem fogytam volna le, ilyen nagyon akkor meg adtam volna 2-3 honapig.

Elso ejjel volt siros, utanna mintha belenyugodott volna, igaz masoktol hallottam mar olyant is, hogy tobb ideig tartott az elvalasztas.

2009. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

27,34 hónaposan elválasztották magukat.

De neked miért fáj a szoptatás ?

2009. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én terhességem miatt válaszottam el 14 hós lányom, aki cicifüggő volt. Mikor eldöntöttem hogy leválasztom, még többet kérte.

De mivel a tejtermékeket nem bírta, amíg találtam más megoldást, maradt a cici.

Aztán a laktózmentes tej bevált, így reggel kapott 1 dl-t. Nem volt baj, 2 nap mulva megint kapott reggel 1 dl-t, majd 2 nap mulva mgint, és mivel nem volt baj, kapta minden nap. Aztán adtam neki este is lefekvés előtt minden nap, és mivel nem volt gond vele, egyik nap eldöntöttük férjemmel, hogy akkor mától nincs cici.

Segít, mert ő viszi lefeküdni, megiszák apával a a tejet, és leteszi aludni. Első két nap sírt, aztán már nem, sőt most már leteszi a tejesüveget, leteszi a fejét és alszik.

Napközben néha kéri, de nem erőszakos. Elmondom neki, hogy már nagylány, és este kap tejcsit, és simán elterelhető a figyelme.

2009. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Igazából az a baj, hogy szét van repedve a mellem,és emiatt fáj. Amúgy nem akarnám abbahagyni, mert tejérzékeny a babó. De már csak cuclizik rajtam és nem eszik. Ez a tevékenység meg nagyon megviseli a bőrömet, az éjszakai szoptatást is amiatt kellett abbahagyni mert tejesen be volt gyulladva a bimbó körül

2009. aug. 10. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Használsz cumisüveget?Lehet hogy úgy akarja szívni mint a cicit ezért sebebsedik a melled.
2009. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem ismeri sem a cumit, sem a cumisüveget.
2009. aug. 11. 06:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!