Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudom, hogy beállt a...

Honnan tudom, hogy beállt a kereslet-kínálat? Akkor már nem fog a másik mellemből folyni a tej, ha szoptatok? Egyik napról a másikra történik, vagy fokozatosan?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen .De nem vagyunk egyformák.Általában a6-8 hét közt következik be.A mellek felpuhulnak lazábbak lesznek a tejcsepegés megszúnik.Sok anyuka azt hiszi hogy ikyenkor kevés a teje,nem kevés csak alkalmazkodott a baba igényeihez.

Nálam ez a 8. héten következett be.

2009. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyi nálam egyik napról a másikra történt.
2009. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:
83%
Igen, elmarad a tejcsorgás (szopi közben és egyébként is), felpuhul a mell, megszűnik az időnkénti mellfeszülés-túltelítődés. Változó, hogyan történik, nálunk fokozatosan alakult, de általában is pár napba beletelik, amíg észreveszed és tudatosul, hogy erről van szó (és nem arról, hogy kezd fogyni a tej). :)
2009. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja szoptatok, de még mindig van tejcsorgás, főleg, ha tele van a mellem. Szoptatok az egyikből, és folyik a másikból, úgy hogy átáztatja a melltartó betétet.
2009. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10 hetes a lányom, már beállta a kereslet-kínálat néhány hete, de szoptatásnál nekem is csöpög a másik mellemből a tej, illetve ugyanúgy használom még a melltartóbetétet.

Szerintem is ez egyénenként változó.

2009. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csöpög még, pedig 19 hetes a kislányom. Én használom az anyatejgyűjtő kagylót, szuper találmány. Én csak ebből tudok pótolni, mert eleinte el tudtam tenni egy csomót abóól, amit a kagylóban begyűjtöttem. Ha neked is kevés, akkor használd, ne a melltartóbetét szívja fel a drága kincset érő anyatejet...
2009. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!