Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mért van ennyi lány aki nem...

Mért van ennyi lány aki nem akarja szoptatni a gyerekét?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 11:19
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
31%
Első vagyok - a kérdés úgy volt feltéve, hogy miért van ennyi LÁNY (és nempedig NŐ), aki... Akkor én megmondom neki a választ oszt le vagyok pontozva... Ne aszerint pontozzatok, hogy egyetértetek-e vele, hanem aszerint, hogy a válasz hasznos-e vagy sem. Lehet, hogy én nem akarok gyereket szülni meg szoptatni, de legalább nem vagyok primitív, és nem pontozgatok...
2009. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
69%

Itt ülök a székben és épp a fiamat szoptatom. Elképedve olvastam az első hozzászólást, inkább nem is reagálnék rá, mert kijönne belőlem az állat....


Az első megdöbbenés azonban akkor ért, mikor három hete visszamentünk a hat hetes kontrollra, és a doki megkérdezte, hogy szoptatom a babát? Mire én szinte kikértem magamnak a kérdést, hogy hát persze, hogy szoptatom! Erre ő azt mondta, hogy ez mostanság nem ennyire természetes, szerencse, hogy én így fogom fel, ne tudjam meg, hány nő nem is akar szoptatni mostanság, nem azért, mert hamar feladja a kezdeti nehézségek után, hanem mert ALAPBÓL nem akar!!! Hát az ilyennek tényleg ne is legyen inkább gyereke, mert szegény gyerek csak háttérbe szorulna "anyuka" önzősége mellett!!! És hogy miért van mostanában ilyen sok a fajtájából? A rubintrékák meg a sarkakaták miatt! Hát milyen példát mutat az a többi nőnek, aki 3 hónap szoptatás után rohan a plasztikai sebészhez teletömetni szilikonnal a melleit, mert úristen már nem áll az ég felé a bimbója! Pfuj, rühellem a fajtáját! Sarka művésznő meg a másik díszpinty, akin maradt vagy 2 deka de azon aggódik, hogy Petikének így nem fog tetszeni vagy esetleg másoknak és rohan az edzőterembe ( de mondjuk ő legalább szoptat, ezt becsülöm benne ) Hát az ilyenek miatt nem szoptatnak fiatal anyukák ezrei. Hál istennek az én környezetemben inkább olyanokkal találkozom, akik fittyet hánynak arra, mit mond a gyerekorvos, tukmálná a gyereket tápszerrel mert nem hízik a nagykönyv szerint, de addig addig küzdenek míg a kereslethez igazodva meg nem jön a tejük. Le a kalappal előttük, én nem tudom, meddig lennék ilyen kitartó, ha nem lenne ennyi tejem, mert én az a fajta vagyok, aki hálát ad az égnek, hogy minden nehézség nélkül tud szoptatni, és csodálatosan gyarapodik a gyereke!

2009. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
41%
Ti csak arra válaszoltok, hogy miért/mennyire hülye, aki nem akar szoptatni stb... Szerintetek ez a kérdés szempontjából hasznos? Nem. Amit most írok se hasznos, de itt már úgyis mindegy.
2009. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
19%
Most is izéltek, hogy mindenki Sark Kata miatt nem akar szoptatni (azt se tom ki az de mind1) épp az előbb írtam le a véleményem, ami miatt észre lehet venni, hogy nem mindenki amiatt nem szoptat, és totál ki vagytok miatta bukva meg összes válaszomat lepontozgatjátok :D Sok ovis kismami :) Én ALAPBÓL nem akarok szoptatni, mert undorodom a dologtól. Más ember meg a gilisztától undorodik, pedig ha belegondolnak, abban sincs semmi undorító. Ugyanaz. (Nem teljesen, de majdnem)
2009. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
67%
na de hogy lehet feltenni ezt a kérdést úgy, hogy lány?!?! Hál'Istennek nagy általánosságban NEM lányok szülnek. Szerintem ezt biztos nem egy anyuka tette fel. Az meg szerintem egyértelmű, miért nem akarnak, hiúságból vagy mert eleve undorítónak tartják...csak ebben azt nem értem, hogy a terhesség, a szülés, és a szoptatás szorosan összefügg! Akkor meg mi bajuk a szoptatással, ha már megszültek? 16 hónapja szoptató anyuka
2009. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
53%
12.36-os. gyorsan menj vissza a kamasz rovatba és ne oszt az észt olyanról, amiről halvány fogalmad sincsen!
2009. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
83%

1.nincs kellő információja a szoptatásról,annak fontosságáról


2.a sztáranyukák rossz példája


3.valósítsd meg önmagad(ebbe nem fér a szoptatás)


4.olyan országban élünk ahol lehetőség van tápszerezésre ha afrikában élnénk a gyerek meghalna ha nem szoptatnák.

2009. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
73%
Én 4 hónapos koráig szoptattam, aztán úgy gondoltam, most már lassan átállunk. Közben a tejem is fogyóban volt, sokat stresszeltem miatta, ez sem segitett. Illetve alapvetően azért nem akarok tovább szoptatni, mert rengeteg energiámat kiveszi, szédelgek minden szoptatás után órákig, azaz sosem térek magamhoz, hiába iszom rengeteget, nincs állóképességem a súlyfelesleg miatt, de nem tornázhatok megfelelő intenzitással, már az is megterhelő, ha a pihenőszékből kell guggolásból felszednem a kisfiamat, aki 7 kiló. Nos én ezért nem szoptatok tovább.
2009. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
24%

1- A szülés is undorító, én sose mondtam, hogy nem az


2-Hol a "kamasz rovat"? Én még nem találkoztam vele.

A divathoz meg a szerelem/szexhez egyáltalán nem értek, de kb ott van sztem a kamaszok többsége.

2009. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
37%

Akkor meg húzz el erről az oldalról is!

A kérdést is te tetted fel biztos, csak hogy csináld a feszültséget.

2009. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!