Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mért van ennyi lány aki nem...

Mért van ennyi lány aki nem akarja szoptatni a gyerekét?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 11:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
26%
46%-os, szilikoncicis válaszoló, vegyél be egy nyugtatót, ha ennyire kiakadsz egy ilyen témától.
2009. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom ki irta "46% szilikoncicis valaszolo vegyel be egy nyugtatot"....de az tuti hogy ilyen szazalekot nem is kapott senki az oldALON.....
2009. aug. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
33%
Igen,mivel a 46%-ból 14lett addigra
2009. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
22%
A 46 szazalek irojanak:Mar most tenyleg kezd sok lenni a kotekedes. Szerintem ahelyett hogy nekem irogatsz,menj es szexelj egyet, vezesd le egy kicsit a feszultseged,ahelyet hogy irogatsz, ezen az oldalon.En irtam egy velemenyt az erdeti temarol, te meg csak kotekedsz meg sertegetsz.Ha komplexusod van, vagy csak f...hiany, azt ne itt vezesd le.Vagy ha meg irni tamad kedved nekem ezek utan is kuldj egy privat e-mailt...ott elbeszelgethetunk bovebben is.
2009. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
58%
Első válaszóló érdemben az egyetlen lány, ha jól értettem a szavait. A kérdés tényleg lányokhoz szól és nem a babás anyukáknak.
2009. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!