Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miket tudtok ajánlani fájó...

Miket tudtok ajánlani fájó mellbimbóra?

Figyelt kérdés
Bár még csak 3 napja szoptatok, de majd megőrülök.
2012. nov. 3. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Garmastan kenőcs.
2012. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt most nem tudok beszerezni, mivel szombat este van. Azonnal kellene.
2012. nov. 3. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Szoptatás után fejj rá pár csepp anyatejet, kend be vele alaposan és minél többet hagyd szabad levegőn: se melltartó,se betét, hagyd fedetlenül!
2012. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy hideget NE tegyél rá.
2012. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyatej,dm Babylove bimbóvédő krém vált be nekem.
2012. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, anyatejet fejj ki, kend rá, hagyd megszáradni és maradj fedetlenül. Ez a rövid távú segítség.

A hosszú távú pedig: figyelj a helyes mellre tételre(a mellbimbón kívül a bimbóudvarból is a lehető legnagyobb részt vegye be, a nyelve legyen a bimbó és az alsó ajka között), a tökéletes vákuumra, arra, hogy van- e szájpenésze a Kicsinek, nyelvfékje rendben van- e.

2012. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha pedig úgy fáj, mint nekem, nekem el sem múlt, én abbahagytam a szoptatást, lefejtem neki, és úgy kapta, kapja az anyatejet.
2012. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit azonnal tenni tudsz, az az anyatejes bekenés, de ettől azért ne várj csodákat.

Ami viszont szuper krém (a védőnőm tanácsolta, azelőtt én se ismertem, csak a garmasztánt), az a Linsolah bimbóvédő. Iszonyat drága, de nagyon megéri! Én ezt ajánlom hosszabb távra. Szopi előtt sem kell lemosni.

(Amúgy én a kórházban az ajándékcsomakban is kaptam valamilyen aventes bimbóvédő krém termékmintát, nézd meg, hátha neked is van ilyened, az is segíthet!)

2012. nov. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*ajándékcsomagban


:)

2012. nov. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva, bimbóvédővel szopizik a gyerek, kenem a _Garmastannal. Már nem fáj annyira. A szoptatást semmiképp nem szeretném abbahagyni, 1 hetes a fiam. a lányomnál sajnos nem tudtam élvezni azt a szép időszakot, most szerteném bepótolni.
2012. nov. 7. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!