Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2és fél hónapos a babám. Pár...

2és fél hónapos a babám. Pár napja (gondolom a szoptatás miatt) teljesen "beállt" a nyakam. Más is járt így? Ismertek valami izomlazító krémet, amit használhatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor állt be a nyakam, amikor a kisfiam 4 hetes volt. A fejemet sem tudtam elfordítani. Iszonyatosan fájt. Árnika kenőcsöt vettem, azzal kenegettem és a férjemmel masszíroztattam. És 30CH erősségű Arnica homeopátiás bogyót szedtem rá.

De sajnos ezek nem voltak igazán hatásosak. Már jó pár napja szenvedtem, amikor felkerestem a gyerekorvost, hogy használhatok-e Flector tapaszt? Azt mondta, nyugodtan, hisz abból nagyobb bajom származna, ha a nyakamat nem hoznám helyre. Igaz, átjut valamennyi a babába az anyatejen keresztül, de megnyugtatott, hogy minimális mennyiség.

1 hét Flector tapasz után nehezen, de helyrejött a nyakam. Azóta minden reggel és este megmozgatom a nyakamat, fejkörzéseket csinálok stb....


Egyébként nekem is valószínű, hogy a szoptatástól volt. Ülve szoptattam, és éreztem, hogy fáj végig a gerincem és merevedik a nyakam, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Aztán egyik reggel úgy ébredtem, hogy nem tudtam balra fordulni.

Sajnos nekünk nincsen kényelmes fotelünk (csak karosszékünk) így aztán áttértem a fekve szoptatáshoz. Azóta jól van a nyakam.

Mielőbbi gyógyulást!

2009. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónapos múlt a babám és kb 2 hete reggelente nem tudok lenézni magam elé, annyira fáj aztán estefelé enyhűl de egész nap érzem.

Eddig azt hittem a tornától van (ismét elkezdtem keményen)mert olyan izomlázszerűen fáj de nem akar múlni.

2009. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem is ilyen volt, nagyon tud fájni. hát én nem használtam krémt, kispárnát gyűrtem a fejem alá, és massziroztattam a párommal. kérd meg őt , jól fog esni.
2009. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!