Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek milyen a melle szoptatás...

Kinek milyen a melle szoptatás után? Én még szoptatok,3hónapja, most jól néz ki és nem is lóg, vagy csak azután fog elkezdeni ha abbahagytam? Összefüggésben van az hogy ki meddig szoptat azzal hogy mennyire lógnak utána a mellei?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem túl nagy feszes kerek melleim voltak. Azután 13 hónapig szoptattam.... és olyanok lettek, mint két lelógó hosszú szőlőszem...: -) Amúgy igazából nem nagyon izgat, ez a természet rendje. Most is szoptatok 2 hónapja....

De ez csak az én példám :-) Egy ismerősömnek meg pl. hatalmas mellei lettek, mondjuk Ő csak pár hétig szoptatott. Szóval lehet, hogy van összefüggés.

Mindenesetre inkább legyen lelógó, de minél tovább tudjam szoptatni a picinyemet ha van tejem!!! ( Vannak akik bármit megtennének , s mégsem tudnak, s nagyon sajnálom őket!!!!) A baba a legfontosabbb!! Nem a cicim! Aztán majd,ha ráérek , akkor eddzhetek rá egy kicsit, meg jöhet a szivacsos melltartó :-)))

Üdv! 30/L

2009. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Ja igen!! ..és csak akkor kezdett lelógni, amikor már nem volt tejcsi!!! Addig a tejmirigyek fenntartották :-))))

előző hozzászóló

2009. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 3,5 hónapja szoptatok, de már mintha most elkezdtek volna megereszkedni:(

Pedig nincsenek nagy melleim. Na de ez most nem érdekel, a legfontosabb, hogy tudok szoptatni.

2009. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alkat kérdése az egész, illetve függhet még az életkoról is.
2009. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
életkortól
2009. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha 23 vagyok jók az esélyeim? :-)
2009. aug. 12. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:

4.5 hónapja szoptatok, majdnem 23 vagyok, nincsnek nagy mellein, de még jól tartják magukat. ez is alkati kérdés, mint az is , hogy mennyit hízol a szülés alatt, és milyen gyorsan adod le. de fiatalabbak jobban ,,regenerálódnak" mint az idősebbek.

boldog babázást

2009. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

na ja... 3 gyereket szoptattam átlag 2 éves korukig.

Miután abbahagytuk, sokáig lógtak, de az újabb terhességkor visszaállt a "rend". Azaz: légy mindig terhes, vagy szoptass! :)

Ha nem lesz több gyerek, akkor sem kell csüggedni. Pár hónap után visszaáll az eredeti "zsírállomány" a mellben. Csak ki kell várni. Van egy rész erről a Szoptass ügyesen!-ben is.

[link]

A látványon meg sokat segít a helyes testtartás. Húzd ki magad, máris 10 centivel följebb került!

2009. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. aug. 13. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!