Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Túl drasztikus lenne az...

Túl drasztikus lenne az elválasztás?

Figyelt kérdés

16 hós és még mindig 70%-ban cicizik, kezd kiccsé terhes lenni a dolog és ráadásul a tesó ezért nem érkezik.

Nem tudom elválasztani, mert össze-vissza szomjazik meg a cicire, hiába kínálom enni-innivalóval.

Nincs valamilyen szer, hogy egyszerűen csak elapadjon a tejem? Akkor legalább nem haragudna rám. :-(


2009. aug. 12. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg amíg a nyári meleg végetér.A barátnőmnek szintén így volt,hogy a 15 hós gyereke egész nap képes volt a cicijén lógni!Ő egyszerűen elhatározta,hogy nem ad neki többet.Az apa kivett szabit,és elkezdték a leszoktatást.Állítólag az első 1-2 nap igen kemény volt,sokat sírt a kisfiú de végig mellette voltak.A harmadik napon meg már szinte csak egy picit hüppögött(főleg elalváskor).!4. napra meg már el is felejtette!Nem tudom,hogy ez jó megoldás-e,de nekik bevált.

Az én fiam 15 hós szintén ciczik,de már csak napi3x,én bízok benne,hogy előbb magától abbahagyja!

2009. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


A cikkek válaszonakhelyettem.

2009. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Második:

Köszi, ezeket már én is olvastam, átrágtam már magam sokszor mindenféle ilyen irományon.16 hónap alatt nonstop rendelkezésre állok, úgyhogy nem talált annyira szíven ez a nekem címzett cikk, azt hiszem nem attól leszek rossz anya, ha nem várok még egy évet a szoptatás abbahagyásával.Nagyon csúnyán be van gyulladva (gombásan) a körmöm, nagyon erős gyógyszereket kéne szednem, hogy helyre jöjjek, mert lassan kinéz egy vérmérgezés. Szóval nem női szeszélyből van a kérdés feltéve, én is szoptatáspárti vagyok.

Azért mondom, hogy nehezen szokik le, mert van, hogy egész nap csak kétszer cicizik, van, hogy óránként, mint például ma is. Ha nem jönne belőle semmi, talán előbb abbahagyná.

2009. aug. 13. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha ismered a cikkeket akkor tudod mit kell tenned.

Csodaszerról nem tudok ami elapasztaná a tejet.

Az én fiam 18 hónapos és legakább 6x szopik.Én is szeretnék kistesót,de türelemmel várok.Mert ő még nem kész arra hogy kistesója legyen.

2009. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!