Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ülve vagy fekve szoptattok?...

Ülve vagy fekve szoptattok? Miért ugy ahogy?

Figyelt kérdés
8hetes a kisfiam, de nekem kenyelmesebb fekve szoptatni. Ez nem nagy gáz? Amikor uton vagyunk megy ulve is, de itthon jobban szeretem fekve. Ti hogyan szoptattok?
2009. aug. 14. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én is fekve szoptatok,sokkal kényelmesebb és nem fájdul meg a hátam.Persze ha nincs rá mód akkor ülve szoptatok.1hónapos kislány anyukája.
2009. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fekve. A kisfiam mellettem fekszik az oldalán. Jobb esetben ha épp nem a fogait összeszorítva pörög a cicin:-) Az első néhány hétben ülve próbáltam, de megkeserítette az egész szoptatást. Aztán összebújtunk és sokkal jobb lett, sőt még a tejem is több lett, mert nem ara koncentráltam, hogy fáj a hátam és zsibbad a karom. Ez azóta is így van.

9 hós fiú anyuja

2009. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szintén zenész...:)

Én is ülve szoptattam az első hónapban, aztán áttértem a fekve etetésre. Szerintem sokkal bensőségesebb és nem utolsó sorban kényelmesebb.

2009. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! Ülve kezdtük, de már jó ideje mi is fekszünk szopi közben, néha el is alszunk így. Imádom!
2009. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fekve kezdtem, és még mindig fekve szoptatok, 11 hónapos. viszont az a baj, hogy annyira megszokta a fekvést, hogy ülve nem hajlandó szopni. Már bánom, hogy naponta legalább egyszer nem szoptattam ülve.
2009. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én is mindig, egész 14 hós koráig fekve szoptattam. Ha kellett, ment ölben is, de nem volt kényelmes nekem sem, és a baba sem kapta úgy be a cicimet. Ezért ahol tudtam elfeküdtünk.
2009. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fekve kezdtem el szoptatni, aztán áttértem pár napig az ülő helyzetre (hogy váltogassuk a pózokat) - jól meg is fájdult a hátam... Úgyhogy visszatértem a fekvő helyzethez.

Nekem is 8 hetes a kisfiam!

Az a fontos hogy neked kényelmes legyen!

2009. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 3 hetes koráig nem ment a szopizás semmilyen pózban, aztán egyszercsak fekve sikerült elkapnia a cicit. Szóval ő az elején csak így tudott és ezt szoktuk meg. Ő is tud ülve is, amikor elmegyünk valahova, de nem igazán szereti és úgy vettem észre, hogy olyankor kevesebbet is eszik.
2009. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17 hónapos a lányom és 15 kg. Még mindig szopizik éjszaka és amikor ébred, ezért fekve adom oda neki a cicit, mert ülve már nem is birnám tartani a kis "gömböcömet":)))
2009. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nha,megnyugodtam! koszi szepen a valaszokat! :)
2009. aug. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!