Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik, hogy a babám bimbóvéd...

Létezik, hogy a babám bimbóvédövel is kirágja a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
az elöbb próbálkoztam vele,és úgy látom,mintha a régi sebemröl lejött volna a bör...
2009. aug. 14. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bimbóvédő alatt felpuhulhat a bőr, így tud lejönni a seb. Szellőztesd sokat, de tényleg, flangálj felső nélkül, hogy le tudjon száradni. Kitartás! Idővel sokkal jobb lesz!
2009. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam. De amikor befejeztük a szopit, dőlt a mellbimbómból a vér. Emiatt aztán nem is használtam többet a bimbóvédőt, mert féltem hogy leszedi a félig begyógyult sebet is.

Bár nekem befelé forduló, de kiemelhető volt a mellbimbóm és ezért szenvedtem az egyikkel. De 4 hét alatt bimbóvédő használata nélkül teljesen begyógyult (krém + szellőztetés).

2009. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 hónapig nem tudta,m bimbóvédő nélkül szoptatni. Rendszeresen szétrágta a gyerek a cicimet. Mégis kevésbé fájt, ha használtam.

2009. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!