Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? Fejjek most egy...

Mit tegyek? Fejjek most egy kicsit?

Figyelt kérdés

A babám kórházban van,eddig nem szoptathattam.5 napja szültem.Ma délben lesz az első szopi ciciből.De az egyik mellemből csöpög a tej.Félek ha fejek rajta 3óra múlva nem tud mit enni a kicsi.De ha csöpög az sem jó ugye?

Mit csináljak?


2009. aug. 17. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan fejd le, tedd tiszta edénybe, hűtőbe. Ez nagyon fontos, az előtej! Később odaadod neki.

3 óra múlva simán lesz tejed, de ahhoz kell a fejés. Ez olyan, mintha megetetnéd, és 3 óra múlva kérne újra. Innentől úgyis ez lesz:)

Fejd nyugodtan, nekem mondjuk fejéssel nem jött annyi, mint mikor a Kicsi szopizott, de már most kezd el a fagyasztóba pakolást is, hidd el, h megéri:)

2009. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. aug. 17. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár napja te írtál ide :-)

Örülök, hogy van tejed, nagyon jó, hogy csöpög, az már csak jót jelent! Nyugodtan fejhetsz, termelődik folyamatosan a melledben a tej, jól fog lakni a babád!

Jó babázást!

2009. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is csöpögött, ez jó jel, később dőlt a tejem! Hasznos tippek meg jó ötletek vannak ebben a kézikönyvben:

[link]

Szerintem újszülöttes anyukáknak érdemes beszerezni!

2009. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!