Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy pohár colát megihatok?...

Egy pohár colát megihatok? Annyira kívánom. Lesz baja az 5 hós fiamnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
nem =) semmi baja nem lesz neki.
2009. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindenki azt hajtogatja, hogy szénsavas és az árt neki.
2009. aug. 20. 09:53
 3/9 anonim ***** válasza:

én végig ittam a terhességem alatt is, és szoptatás alatt is, semmi bajuk nem lett.

Itt pedig csak 1 pohárról beszélünk.

Ami jól esik, azt nyugottan fogyaszd.

2009. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is iszom most már mindent, az elején nem mertem mert hasfájós volt a pici 3 hós koráig és minden olyasmi ami engem is puffasztott kerültem.De most már (5 hós) mindent iszom főleg alkoholmentes sört(1 héten kb.3-4-szer) mert nekem ez vált be tejserkentőnek.
2009. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megihatsz. Gondolom úgyis tudsz mértéket tartani és nem fogod utána literszámra inni. Én is ittam már sokszor 1-1 pohárral az elmúlt 16 hónap alatt :-)
2009. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!Egészségetekre!
2009. aug. 20. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 3 hónapos, és én iszok colát, de csak pá kortyot.nem lesz semmi baja, csak ne sokat igyál, mert gond lehet a koffein miatt az alvással.
2009. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


Semmi baja nem lesz. Én is szoktam inni, amikor megkívánom. Volt, hogy két pohárral ittam meg, na akkor nem is akart aludni a kicsikém. :) Azóta csak max egyszerre egy pohárral iszok.

2009. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én akor sem iszom,ha nem szoptatok.Amerikában a nagy autó balesetek után ezzel tiztitják az utat.(a mentőkben mindig van egy bár gallon belöle)És vízkőoldásra is nagyon kiváló(probáld ki)A neten van egy oldal(nem tudom,hogy melyik,mert én is úgy kaptam,de már kitöröltem),amelyiken leirják,hogy mi mindenre "jó" a kola és milyen káros hatásai vannak.És mindig minden úgy kezdődik,hogy egy pohártól nem lesz bajom(baja).....szerintem...Mindegy...én nem inák a helyedben,de neked kell döntenni..egy eü dolgozó.
2009. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!