Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Mecsek tejszaporító tea...

A Mecsek tejszaporító tea hatásos? Tényleg segíti a baba emésztését? Az anyának is fokozza az emésztését (okozhat hasmenést)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Laktoherb teát iszom mert nekem sokan azt mondták hogy a mecsektöl fáj a baba hasa
2009. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tejszaporító engem úgy felpuffasztott, hogy kábé 25 hetes terhesnek néztem ki. Nekem a homeós bogyók jöttek be.

A gyerekemnek a Mecsek babateát adom, nem a tejszaporítót, az eddig nem okozott gondot, de max 1 dl-t készítek, azt sem issza meg csak a felét.

Csak akkor kap, ha gond van a pukizással.

2009. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Laktoherbtől hasfájósak lettek az ikreim, ezért áttértem a Mecsek tejszaporító teára. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy én ebből csak 2 dobozzal használtam fel, mert azóta is bőven van tejem, de nagyon meg voltam vele elégedve.


2,5 hónapos ikrek anyukája

2009. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár mostmár végképp nem tudom mit válasszak. Van itthon Mecsek és Laktoherb is, de még egyiket sem mertem kipróbálni, mert egyébként is hasfájós a pici fiam. Bár ha jobban megnézem elég hasonló ezeknek a teáknak az összetétele.
2009. aug. 22. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Az vagyok, aki a Mecsektől felpuffadt.

Esetleg kezdd az egyikkel, és figyeld, okoz-e panaszokat a babádnál.

Én csak annyit adtam neki, amennyit megkívánt és magától megivott, 1 dl teát készítettem, és többnyire a fele fogyott el 24 óra alatt. Utána frisset főztem. Ja, és csak addig áztattam, amíg színe lett a víznek, hiába írja a használati, hogy 2-3 percig áztassam.

Hozzáteszem, hogy nekünk csak alkalmi hasfájásaink vannak, nem tipikusan hasfájós a gyerekem.

2009. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!