Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eleget eszik vajona 2 és fél...

Eleget eszik vajona 2 és fél hetes kisbabám? Néha 80, néha 40-50 grammot.

Figyelt kérdés
Elég ez neki?
2009. aug. 22. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.mi 4 hetesek vagyunk és az én babám is igy eszik.hol 50-t hol 100-t.van hogy 1,5 óra mulva megéhezik van hogy 3 óra mulva.ne félj ő tudja mennyit kell ennie.
2009. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "szabály" az, hogy testsúlykilogrammonként 150g-ot kell ennie naponta. tehát ha 4kg, akkor 4*150g-ot. számold ki ez alapján mennyit kéne enni a te babádnak. de amíg jól érzi magát és fejlődik, nem kell foglalkozni ezekkel az előírásokkal. majd ő szól úgyis ha éhes.
2009. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
augusztus 3-án született a kislányom, ugyan ilyen mennyiségeket eszik, ilyen rendszertelenséggel. szépen gyarapszik és csak ez a lényeg!
2009. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


A mi kislányunk is augusztus 3-án született! Nekünk este 10-kor! :)


Egyébként kicsit csak azért aggódom, mert nem eszik testsúlykilogrammonként 150-et. 3,4 kg és napi átlag 400-at eszik. Már volt, hogy kicsit alatta volt, volt már olyan is, hogy 500-at is evett. A "szabály" szerint 520-at kellene ennie.

Remélem, semmi baja. De megnyugtat az elős válaszoló is, ha az ő babája 4 hetesen eszik hasonlóan.


Sokszor úgy aggódom, hogy lesz-e elég tejci. Persze, tudom, hogy az aggódás meg a stresszelés épp nem a tejtermelődést fogja segíteni.

Remélem, eleget tud enni.

2009. aug. 22. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
kislányom 23:59kor született 3-án. :) szerintem nincs min aggódnod, ha hetente gyarapszik szépen, akkor minden a legnagyobb rendben.
2009. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!