Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 38 hetes kismama vagyok, az...

38 hetes kismama vagyok, az első kislányomat 16 hetes koromig szoptattam. A mellem ugymond miért nem kapcsol? Nem kellene már feszülnie, stb?

Figyelt kérdés
(16 hetesen vettük észre a terhességet,előtte egy hóval voltam dokinál, de ő sem vette észre, na mindegy) örülünk a babának, csak egy valami aggaszt, a most másfél éves kislányomat 13 hónapos koráig tudtam szoptatni, nála, ugymon már nagyon hamar megnőtt a mellem.De most semmi? ez azt jelenti hogy nem fogok tudni szoptatni? vagy mit tehetnék? vagy majd beindul akkor? (egyáltalán nem is feszül..semmi :(
2009. aug. 22. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy vagy mint én.A szoptatás alatt annyira megnyúlt a bör,hogy most nem "bír visszatöltödni".

Legalábbis nekem most kezd megint formája lenni.Eddig csak lógott mint egy félig üres tejeszacskó.

Èn 14 hónapig szoptattam a lányomat.Most 4.hónapja nem szopizik.Viszont még vagy már van tej benne.

Neked van tej benne,vagy elötej??

2009. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!kb 1-2 hónapja akármiko megnyomtam esetleg akkor volt még benne tejci, most néha egy picit érzem hogy nedvesebb ott a cicimnél a felső, mondjuk.igen nekem az a bibi, hogy a pici cicijeim ugymond tul nagyok lettek, nincs mi kitöltse..bár már nem annyira lógnak..kezd összemenni, vagy hogy mondjam.? és azért aggódok, hogy ha pár hét mulva szülök akkor vajon lesz e tejci?mert ilyenkor a kislányomnál..már 7 hetesen feszült, szülés előtt akkorák voltak mint a görögdinnye..de most..nem lehet hogy bezavarododtt hogy szoptattam, és terhes voltam..aztán nem volt rá igény, és nem érzi a szervezetem hogy megint lesz baba? és köszönöm
2009. aug. 22. 22:26
 3/7 A kérdező kommentje:
ha megnyomom akkor jön belőle..pici:) ez akkor már valami? te mennyi idős kismama vagy?
2009. aug. 22. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ismét én.Persze ,hogy lessz tejci.Majd ismét jön a tejbelövelés mint az elsö babánál.Majd akkor szép formás lessz megint a melled,és bizti feszülni is fog.Modom,nekem is még csak most kezd olyan formája lenni,mint szülés elött volt.A mérete még mindíg kissebb.,és lóg is valamennyire,de már alakul.Csak mi lessz majd a 2.szoptatás után azt nem tudom.Gondolom még rosszsabbul fog kinézni......
2009. aug. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia!nem vagy valami bIZTATÓ a mellekkel kapcsolatban, de a szopizással kapcsolatban megnyugtattál, remélem igy lesz.mert a tejci mennyiséggel nem volt probléma:) köszönöm..max, mütét, vagy én néztem olyan mellvákumos készüléket csak nemtudom hogy az logósabb mellre jó e?
2009. aug. 23. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lesz tejcid ez tuti,ne aggódj emiatt.Én is sokáig szoptattam mindegyik gyerekemet és nem volt gond most sem.Ha viszont lóg a cicitek akkor sajna még jobban fog a 2. után.:( tapasztalatból írom.Én most a 3.-at szoptatom van tejci bőven a cici pedig ezt is kezdi megsínyleni,de nem bánom olyan gyönyőrű 3 gyermekem van!:)
2009. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vasárnap szültem,(nagy babát) van tejcim!!!eszik ügyesen(4250gr, és 54cm, kisfiú
2009. szept. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!