Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor fog meggyógyulni a mellem?

Mikor fog meggyógyulni a mellem?

Figyelt kérdés

8 napos a kisfiam, és a mellbimbóim teljesen ki vannak sebesedve, volt, hogy vérzett, be vannak repedezve. csillagokat látok ha szoptatok.próbáltam, hogy napközben egyiket fejtem, és kanállal adtam neki, de semmivel sem lett jobb?

kenem aventes krémmel, anyatejjel, igyekszem szellőztetni(nehezen megvalósítható, mert a szüleimmel lakunk).

helyrejöhet egyáltalán így valaha?


2009. aug. 23. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárban lehet kapni kenőcsöt rá!

Én valami Germastan-t használtam vagy mit?.

2x kentem be és meggyógyult, de nekem csak az egyik mellem volt sebes.

2009. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is a garmastant használtam,de nekem nem gyógyult töle..5hétig fejtem az egyik mellemet,mire meggyógyult.aztán megint elkezdtem szoptatni azon az oldalon,és 4szopi után megint vérzett majdnem.a másik mellbimbóm viszont kb 2 hét után begyógyult,nem is kellett fejnem.nem tudom miért van ez...fel is adtammár igazából a fejést,úgysem lesz jobb.azt a fájdalmat,amit akkor átéltem amikor szopizott a sebesböl,soha nem akarom megint...
2009. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát ez nem valami biztató. sajnos nekem ráadásul mindkét mellem hasonlóan rossz állapotban van:(

köszi,még kipróbálom a germastant, de eddig jót nem hallottam róla, az első válaszolón kívül.

2009. aug. 24. 02:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Aloe zöld krém.Pikk pakk rendbehozza és tusz tovább szoptatni.
2009. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 hétig gyötrelem volt a szoptatás, már sokszor a sírás határán voltam amikor szoptatni kellett, annyira fájt. Az egyik mellbimbóm befelé forduló volt, emiatt sebesedett ki. Nekem a bimbóvédő nem használt, alatta dőlt belőle a vér. Sokszor átfutott az agyamon, hogy már nem bírom a szoptatást és abbahagyom, mert úgy éreztem nem fog sosem begyógyulni a cicim.

Most 2 hónapos a babám és nagyon örülök, hogy sikerült átvészelnem ezt a kritikus időszakot!

Én is Garmastannal próbálkoztam (már a szülés előtt is), de nekem nem használt. Aztán vettem Bepanthen-t, de igazán attól sem éreztem jobbnak a helyzetet. Sokat szellőztettem és hagytam rászáradni az anyatejet, aztán 3 hét után azt vettem észre, hogy csökken a fájdalom szoptatáskor. És szép lassan teljesen el is múlt.


Csak vigasztalni tudlak, hogy ne add fel és valahogy próbáld átvészelni ezt az időszakot. Tudom milyen rossz, én iszonyatosan megszenvedtem.


Még annyit a végére, hogy sokszor az tartotta bennem a lelket, hogy szoptatás közben nézett a kisfiam és a tekintetéből azt olvastam ki, hogy hálás a tejcsiért és hogy köszöni.


Kitartást és mielőbbi gyógyulást kívánok!

2009. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi, szóval mégiscsak van remény. igyekszem kitartani.

van aloe first itthon,megpróbáljam azzal?

2009. aug. 24. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már rengeteg mindent kipróbáltam és csak a MEDELA PureLan™ 100 bimbóvédő krém vált be.

Remélem hamar meggyógyul a cicid!

2009. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6 hetes lesz a babám és én is láttam a csillagokat a 2.-3. hét környékén. Kipróbáltam több krémet de nekem a neogranormon vált be+ bimbóvédő. Most is volt egy kisebb 'balesetünk' elő a neogranormont 24 óra alatt helyrehozta.
2009. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!