Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki huzamosabb ideje csak...

Aki huzamosabb ideje csak feji a tejet hogy bírja? Mióta csináljátok?

Figyelt kérdés
8,5 hónapos a babám, 6,5 hónapja csak fejek de már úgy érzem beleőrülök. Tejes, szójás tápszert nem adhatok neki mert ekcémás így marad a fejés. Napi 1x már eszik főzeléket és gyümölcsöt.
2009. aug. 24. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki többször gyümölcsöt, főzeléket. Délelőtt, ebédre és uzsonnára.
2009. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden elismerésem a tiéd, gratulálok! Erre nem mindenki képes! A tiédhez hasonló történeteket olvastam a [link] oldalon. Erőt meríteni olvasd el őket. Jobb tanácsot adni nem tudok, én szerencsére tudtam szoptatni.

Hajrá! És kitartás.

Illetve én vízzel készített zabkását adtam neki, gyümikkel ízesítve.(3 rész víz, 1 zabkorpa).

Az első fiam volt ekcémás, másfél éves korára kinőtte.:)

2009. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első 3 hónapot végigfejtem. Éjjel 3 óránként, nappal pedig minden szabad 10 percemben, pihenés helyett, fürdés helyett, minden helyett. Így utólag visszagondolva iszonyatos nehéz volt, nem csak fizikálisan, hanem szellemileg is. Maximálisan megértelek, én csak a fele időt fejtem mint Te, de oltári kemény dolog volt. Szerencsére meg lett az eredménye, most 6 hónapos picimet már szépen tudom szoptatni, de az első három hónap (amíg nem volt elég tejem, illetve amíg állandóan kisebesedett a mellbimbóm ahogy cicre raktam),... nagyon nagyon kemény volt.

Kitartás, semmi nem tart örökké, én ilyenkor arra gondoltam, hogy az a kis tündér akiért csinálom, mindent megér, és megérdemli a legjobbat. Neked is ezt tanácsolom, ügyes vagy, és bizonyára nagyon jó anya, ha még nem adtad fel!!!!!

2009. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az első perctől kezdve fejtem 10 hónapig. Az első 5 hónapban 3 óránként és még hajnalban is felkeltem fejni, mert nem bírtam ki reggelig. De a hajnali 3-4 hónap táján elmaradt. 5 hónap után már csak napi 3x fejtem, 8.hónaptól meg napi 2x. De már én is untam és azt mondtam, hogy most már elég. De én 1 évesnél nem is akartam neki tovább anyatejet adni eleve. Így mikor 10 hós volt elapasztottam. Azóta kecsketejet eszik. Nekem nem hajlandó semmilyen kanalasat enni, így azt eszi napi 5x. Úgyhogy tudom hogy mit érzel.

2009. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint végig lehet ezt is csinálni! Én 2 hónapja fejek folyamatosan, nappal 3-4 óránként, éjszaka 1x, de azt már szinte alig várom, mert akkorra már nagyon feszül. Nálunk a csajszi technikájával volt a gond, hiába dőlt a tej szó szerint magától az arcára, mégsem tudott belőle szopizni szinte semmit. A sebes mellbimbóról pedig ne is beszéljünk. Nekünk semmilyen bimbóvédő nem vált be. Így már lassan két hónapja üvegből kapja, és szerintem cicizni sem fog már többé.

Üdv

2 hós kislány anyukája

2009. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki 10 hónapig fejt!

Kitartás, majd meglátod úgy belejösz, hogy már hiányozni is fog ha kevesebbszer kellesz fejni:))

Minden jót Nektek!

2009. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!