Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam 17hónapos és még...

Csubek kérdése:

Kisfiam 17hónapos és még mindig szopizik! Hogyan tudnám leszoktatni?

Figyelt kérdés
Éjjel is többször felkel és csak szopizással tudom vissza altani!(velem alszik)
2013. jan. 31. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így voltam vele.A fiam már elmúlt 2 éves és nagyon sokszor szopizott és éjjel is.Nekem az vált be:amikor elhatározod hogy leválasztod napközben ne adj neki amikor szeretne.Az én fiam tombolt,sírt ,hisztizett.Ez ment vagy két napig .Este kapott meg éjszaka.Utána már elég volt nappal mondani hogy nincs cici már nem is sírt.Kb egy hét múlva már nem kapott este sem nehezen aludt el sírt.Éjjel is fel kelt mondtam hogy nincs.Sírt meg felvettem egy éjjel 2-3 szor.utána ezt is megszokta.Azóta sokkal jobban is eszik.Minél nagyobb annál nehezebb elvenni tőle annál nagyobb a balhé.Csak tarts ki !Én is nagyon féltem az egésztől.Egy hétig nem is nagyon aludtam éjszaka miatta .Az a fő ha elhatározod már ne visszakoz mert legközelebb újra kell kezdeni.Én szedtem tejapasztó golyócskát is mert 2.napra bedurrant a mellem rengeteg volt.Kb 2-3 hét alatt szépen fokozatosan választottam el.Sok sikert!
2013. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,remélem nálam is beválik,csak rossz hallgatni mikor sír és megsajnálom és adok neki megint!
2013. jan. 31. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!