Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A lefagyasztott tejet feloldás...

A lefagyasztott tejet feloldás után vissza lehet tenni a hűtőbe, vagy azt már ki kell dobni ami megmaradt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A feloldás alatt mit értesz? megmelegítetted? mert ha igen akkor én azt már mindig kidobtam, viszont én úgy csináltam, hogy a fagyasztóból a sima hűtő részbe tettem, ott engedett fel és abból csak annyit próbáltam melegíteni amennyi kellett.
2013. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én egy edénybe tettem meleg vizet,abba tettem bele,kb egy óra alatt kiolvadt,70ml-ből 25-öt evett meg,és most nem tudom hogy holnap odaadhatom-e neki a maradékot ha hűtőbe teszem vagy nem?
2013. febr. 19. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt már nem adnám neki oda, mert az egyszer már fel lett melegítve. :(
2013. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos azt már ki kell önteni,tudom,h sajnálja az ember,én is így voltam,ezért kisebb adagokat is fagyasztottam le,inkább még olvasztottam egyet,ha nem volt elég neki
2013. febr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xStefix ***** válasza:

Mennyi idős a picid? Mert ha még kicsi, akkor igen, inkább dobd ki. Ha már nagy (6hó+), akkor szerintem már odaadhatod másnap.


De jobb, ha tényleg a hűtőben olvasztod ki és annyit veszel belőle, amennyi éppen kell. - Bár gyanítom, hogy ez most csak szükségmegoldás volt, hirtelen kellett a tej..

2013. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos szükségmegoldás volt,kislányom ma hónapos,úgy néz ki elapad a tejem,mert elkapta a nővérétől a hörghurutot,és alig eszik már napok óta,és egyre kevesebb a tejem,tegnap már sajnos tápszerhez kellett nyúlnom. Iszom a teát,alkohol mentes sört, óránként cicire rakom,de sajnos nem eszik többet és nem tudom növelni a tej mennyiséget,ha van erre valami ötletetek írjatok,szívesen fogadom. ja azt elfelejtettem írni,hogy próbáltam fejni is,de fél óra alatt sem lett túl sok eredmény
2013. febr. 21. 07:45
 7/8 xStefix ***** válasza:

Mi is átestünk ezen a gégegyuszis járványon, én nem csináltam semmi extrát. Az enyémnek is látványosan lecsökkent az étvágya, de amikor gondoltam ill. kérte, mellre tettem. Plusz fejtem közben, mert kezdtem feltelni, aztán amit megevett, azt megkapta kanállal, ha nagyon kellett, a többit lefagyasztottam.

Mostmár jobb az étvágya, újra többet szopizik, több is a tejem. Tápszer nincs is itthon, nem is kellett...


Mennyi ideig próbáltad a többszöri szopit? Miből érzed, hogy nem lesz több tejcsi?

2013. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fejned kéne amíg nem jön vissza az étvágya, azzal fent tudnád tartani a termelést. Nem tudom milyen mellszívód van, de nekem csak a kézi Avent vált be, mással egy csepp sem jött, ezzel meg 2dl 5 perc alatt.
2013. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!