Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Depo provera injekciót adatott...

Depo provera injekciót adatott be vki szoptatás alatt? Úgy megijedtem. Szoptatásba nem kavart be?

Figyelt kérdés
Ma voltam 6 hetes kontrollon és a doki ajánlotta. Megtetszett, hogy nem kell naponta szedni a gyógyszert, meg hát az ára is. Régen Azáliát szedtem, nem volt vele semmi bajom. De most arról is szinte csak rosszat olvastam. De erről az injekcióról meg... Csak rosszat. Félek, hogy megváltoztatja a tej ízét, és nem akar majd szopizni a lányom. És ezt abba se tudom hagyni, mint a gyógyszert. Úgy bánom, hogy így beleugrottam ebbe és nem olvastam utána előbb.

2013. márc. 1. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

én azt kaptam majd egy évig a szülés után.nekem nem volt vele semmi problémám,de én is sokat hallottam róla rosszat sajnos. a fiam ugyan ugy szopizott mint elötte egyébként.

2013. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szoptatást nem befolyásolja.Viszont én is ezzel kapcsolatos kérdést akrtam feltenni,de így tőletek kérdezem,hogy nektek megvan mellette a menstruációtok?A második szülésem után is kaptam,soha nem jött meg,most a harmadik szülés után kaptam három hete,és tegnap óta folyamatosan van pár csepp.Azért ugye hat az injekció?
2013. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálam ugy volt,hogy megkaptam és rá nemsokra megjött.kb 2 hétig véreztem majd elmúlt,és majd egy évig meg sem jött,amíg szoptattam a fiam.
2013. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Eddig annyit történt, hogy most van egy kis pecsételgető vérzés. A lányomon meg, nem biztos persze, hogy ettől, de tele a feje ilyen piros kiütésekkel. De ugyanúgy cicizik.
2013. márc. 9. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!