Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy visszatérjen...

Mit tegyek, hogy visszatérjen szoptatás alatt a menstruációm?

Figyelt kérdés
Még most sem jött meg. 4,5 hónapja szültem. Sajnos nem komplikáció mentesen, a babucikánk jól van :). Nekem maradt vissza lepény darab, de nem volt lázam, normálisnak mondható gyermekágyvégi, nagyon halvány barna folyásom volt csak. Épp azon a héten készültem volna vissza a nőgyógyászhoz. Egyik reggel, az 5. héten őrült fájdalomra ébredtem, és csak görnyedten tudtam sétálni is. Megcsinálták az ultrahangot, utána a gyógykaparást. 2 fajta antibiotikum kúrát kaptam egyszerre, nem is szoptathattam 12 napig :( Konkrétan a doki azt mondta, hogy megmentik a méhem éppen. Csökkent is a tejem, hiába fejtem sűrűbben is, mint ahogy a baba szopizna. Ez december 5-én volt. Majd az új évet is ezzel kezdtem, akkor már zinnat-ot kaptam 5 napig, az alatt szopizhatott a baba, bár nem voltam nyugodt. Utána majd 2 hónapig nyugi volt. Harmadjára is visszatért az őrült fájdalom február végén, akkor az olcsóbbik ceroxim tablettát kaptam 10 napig, az alatt is szoptattam, bár már nagyon kevés tejem van. Lassan pótolnom kell szilárd étellel a kicsinek. Ma reggel megint.... :( Most elkezdtem a palástfű teát, és minden kúra közben intenzíven, valamint utána használtam hetente hüvelytablettát, ami jó bacis. Ultrahangon januárban mondták, hogy még elég vastag a méhfalam. Mit javasoltok? Nem akarom a szoptatást teljesen elhagyni... Mivel erősítsem meg a méhem? Úgy vette egyébként észre, hogy a nem létező ciklusom elején jönnek a panaszok...
2013. márc. 13. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki az aviva tornát. A könyv azt írja, szoptatás alatt is meghozza menstruációt.
2013. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
Aviva tornát javasolom én is.
2013. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van akinek egy évig sem jön meg szoptatás alatt, nem értem, miért szeretnéd, h megjöjjön. Nem az fogja megerősíteni a méhnyálkahártyád. Még nagyon kevés idő telt el szülés óta, légy türelemmel, és kezeltesd ki magad teljesen
2013. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!