Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt aki szedett vérnyomáscsök...

Volt aki szedett vérnyomáscsökkentőt szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a neve?
2009. szept. 21. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én a terhességem alatt és most is a dopegytet szedem,sajnos megmaradt a magas vérnyomásom.nemrég tettem fel itt egy olyan kérdést,lehet-e fokhagymakapszulát szedni,hátha elhagyhatnám a gyógyszert
2009. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is dopegytet szedek, de arra rá van írva, hogy szoptatás alatt nem szabad, mert átjut az anyatejbe.
2009. szept. 22. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is Dopegitet szedtem de nem használt se a terhesség alatt se utána,Most a Lavestrát, és az Amlodipint szedem. Sajnos nekem örökletes a magas vérnyomás és a terhesség előtt is ezt kellett szednem. Igaz ezeket sem lehet szoptatás alatt szedni, de nincs semmi más ami használna!
2009. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem terhesség alatt Dopegytet és az utolsó egy hétben Depressant.Szülés után is kellett folytatni kb.1hónapig a gyógyszerek szedését.Mivel ezeket a szülészorvos írta fel,szerintem semmi baja nem lehet a babának.Nyugodtan szedheted,ne aggódj!

2és fél hós baba anyukája

2009. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!